Лежача підтяжка обличчя своїми руками в повністю розслаблених умовах: обличчя підтягується, молодіє, стає свіжішим
Про масаж шкіри голови або, якщо по-науковому, апоневрозу, щоб підтягти шкіру, в Дзені, та й взагалі в Інтернеті тільки ледачий ще не написав і не прочитав. Тут пропонується зробити майже те ж саме, але з однією суттєвою різницею: робиться все лежачи.
Лежачи нам набагато простіше розслабитися і масаж виходить набагато ефективнішим. Найголовніше ж, що лежачи ми можемо легко помітити, що плечі у нас напружені: лежимо якось кособокі і як на купині.
Так що перше, що треба зробити, так це лягти на в міру тверду і неслизьку поверхню і розслабити обличчя, шию, плечі, грудну клітку і далі, до п’ят. Спина повинна бути прямою, куприк трохи повернути, живіт розслаблений. Під поперек і шию можна покласти відповідного розміру валіки з тканини або спеціальні масажні валіки.
Щелепи тримайте роз’єднаними, а губи трохи зімкнутими. Шкіра повністю розслаблена. Зверніть увагу на очі і чоло. Тут ми всі напружуємо зовсім для себе непомітно.
Щоб краще розслабитися, дуже рекомендується добре подихати, повністю і без напруги вдихаючи і видихаючи.
У мене така штука під шию. Дуже раджу. Якщо занадто колеться, можна і рушничком прикрити (фото автора).
Коли тіло і обличчя розслабляться, підніміть руки, але плечі як і раніше не напружуйте, і починайте масаж апоневроза, рухаючи кінчиками пальців шкіру під волоссям туди-сюди, ніби купальну шапочку зрушуєте.
Якщо ви добре розслабилися, то разом зі шкірою голови починає ходити ходуном і все тіло. Не дивуйтеся, це так і повинно бути.
І дихайте. Без напруги і затримки дихання. Просто дихаєте.
Щоб підсилити ефект від лежачої підтяжки, помасажуйте шкіру по лінії росту волосся з боку шкіри на лобі і далі, перед вухами і за вухами. Це теж найзручніше робити кінчиками пальців.
Ось ця лінія. Шкіра тут часто ніби приклеєна, але ж теж повинна ходити ходуном. За вухами і на скронях масажуйте обережно, ніби крихке скло. Це дуже приємний розслабляючий масаж.
Якщо у вас є гусячі лапки, то не забудьте як слід промасажувати область скронь і вище.
Ось ця перенапруження область і у відповіді за наші гусячі лапки. Можна прямо зараз тут пальцями помацати і знайти свої тригери.
Масажуйте тут обережніше, так як область дуже хвороблива і перенапруження. Знайшовши точки болю, натискайте сильніше, але без фанатизму.
Уже під час масажу ви відчуєте, що шкіра на обличчі пішла вгору, а набряклість пішла: очі розкриваються, а щоки зменшуються.
У перший раз робіть такий самомасаж хвилини дві-три і дуже обережно, без фанатизму. Потім, коли ви зрозумієте, що до чого, можна стати сміливіший і навіть потягти себе за волосся, схопивши їх всією долонею і потягну в сторону.
Після масажу полижіть ще трохи, продовжуючи розслаблено дихати. Вставайте обережно, через правий бік, підтримуючи себе руками.
Погляньте в дзеркало: ефект можна помітити і після одного сеансу. Шкіра підтягується, йде звітність, розкриваються очі, піднімається верхня повіка, розгладжуються гусячі лапки. Мішки під очима теж зменшуються.
Цей масаж можна робити як разово, коли треба терміново помолодіти і покращати, а можна курсом: через 2-3 дні протягом місяця.