Універсальний бальзам «Зірочка» – небезпечні властивості

Чим небезпечний популярний бальзам «Зірочка»?

Всі пам’ятають бальзам «Зірочка», який був в аптечці у кожної радянської сім’ї? Це засіб мало неймовірну популярність серед населення. І навіть через майже 40 років багато періодично звертаються до цього засобу. Вони переконані в абсолютній безпеці цього препарату, але чи так це насправді?

Гучний бальзам з В’єтнаму, під офіційною назвою «Золота зірка», з’явився на території ще Радянського Союзу в самому початку 1980-років. Всі пам’ятають, як важко було відкривати кришечку, і наскільки яскравим був запах у засобі. Насичений аромат крему вийшов завдяки присутності в його складі безлічі трав. На батьківщині його застосовують при простудних захворюваннях, хворобах суглобів, завдаючи по масажних точкам. Але при цьому бувають ситуації, коли крем може лише нашкодити здоров’ю.

«Зірочку» не можна наносити на:

Слизові

Якщо бальзам потрапить на слизову оболонку очей або носа, то моментально почнеться сильне роздратування. Такий ефект пояснюється використанням різноманітних трав при виробництві крему.

Травмовану зону

Якщо людина отримала будь-якого роду травму, не можна наносити бальзам розтираючими рухами. Щоб не погіршити стан вашої пошкодженої руки або ноги, можна нанести засіб просто легкими рухами рук.

Рани і порізи

Категорично заборонено наносити «Зірочку» на ділянки шкіри, де є різні порізи, рани відкритого виду і гнійники. Бальзам не допоможе вам у вирішенні проблеми зі здоров’ям, але може посилити вже почався запальний процес.

«Зірочку» не можна використовувати:

– жінкам в положенні;

– малюкам, яким ще не виповнилося 2 роки;

– при алергії на один з компонентів.

Якщо говорити про алергічну реакцію на «Зірочку», то, щоб запобігти її виникненню, необхідно нанести невелику кількість крему на згин ліктя або зап’ястя і подивитися, як відреагує шкіра.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал