Відбілити обличчя молоком за п’ятнадцять хвилин! Швидко і ефективно

Відбілювання шкіри – це досить важкий процес. Часто доводиться витрачати великі суми грошей на креми або дерматологічні процедури.

Але мало хто може дозволити собі витратити велику суму грошей на косметолога.

На щастя, є домашні процедури, в яких ви не будете витрачати тисячі. Мало того ви досягнете очевидного результату.

Якщо ви один з тих людей, які намагаються усунути пігментні плями, то цей рецепт для вас.

Як ми вже знаємо, шкіра – це орган, який покриває все наше тіло. Природно, він найбільш чутливий до впливу чинників навколишнього середовища.

Пропонуємо вам маску на основі молока, яка допоможе нам очистити шкіру обличчя.

Відбілити обличчя молоком за п'ятнадцять хвилин! Швидко і ефективно

Нам знадобляться тільки такі інгредієнти:

  • 2 ложки рідкого молока (знежирене чи незбиране),
  • 1 ложка борошна (кукурудзяного або пшеничного),
  • сік половина лимона

Підготовка:

  1. В контейнері потрібно змішати всі інгредієнти, поки не вийде якась біла паста підходящої консистенції. Потім нанесіть її на обличчя.
  2. Використання: оскільки лимон може викликати появу плям при контакті з сонцем, ми рекомендуємо вам зробити цю маску за 30 хвилин до сну.
  3. Ви повинні тільки ретельно вимити обличчя нанести маску круговим способом і дати їй діяти протягом 15 хвилин або до повного висихання.
  4. Якщо ви збираєтеся наносити маску руками, не забудьте ретельно вимити їх, так як, як ви вже знаєте, шкіра дуже чутлива. Ви також можете використовувати кисть для макіяжу.

Вам слід уникати області навколо очей, так як лимон може викликати роздратування. Як тільки маска висохне, ви можете видалити її вологим диском або вимити обличчя великою кількістю чистої води.

Цю маску можна використовувати один раз в тиждень, якщо ви хочете продовжувати вибілювати шкіри далі, але при першому застосуванні ви вже помітите результати.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал