Всього 40 г цієї смоли в день, і по лікарях ходити не доведеться!

Деревна смола по-іншому називається камедь. Це клей, яким дерева лікують самі себе: коли на стовбурі виникає тріщина, на ушкодженому місці проступають краплі смоли. Спочатку смола рідка, потім вона поступово перетворюється в желеподібну речовину, потім твердне.

Всього 40 г цієї смоли в день, і по лікарях ходити не доведеться!

Засохлий сік вишневого та абрикосового дерева цілком може зійти за лікарський засіб. У складі вишневої камеді присутні арабиноза і галактоза. Саме тому камедь може застосовуватися для лікування запалення слизових оболонок шлунка і кишечника.

Про цілющі властивості камеді знають всі звірятка! Зайці їдять її до залишку, птахи прилітають і скльовують. У лосів є звичка тертися об смоляний стовбур, щоб загоїти дрібні ранки. Бджоли збирають свіжу камедь, вона входить до складу прополісу. Корисних якостей у смоли дерев пре-достатньо! За допомогою камеді можна навіть схуднути.

КОРИСТЬ деревної смоли:

 • Нормалізує функцію щитовидної залози.
 • Чистить судини.
 • Зміцнює серцево-судинну систему.
 • Благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт.
 • Підвищує імунітет.
 • Лікує захворювання печінки і підшлункової залози.

Ось чому дітей магічним чином привертає клей на деревах! Зростаючому організму не вистачає певних речовин. Тіло людини хитро влаштовано, нам часто здається смачним саме те, що заповнить дефіцит корисних речовин.

 1. При регулярному вживанні камеді нормалізується кислотність шлунка. Коли кислотність підвищена, часто виникає печія, печіння в області грудей, напади болю в області живота і в правому боці. Деревна смола чудесним чином заспокоює шлунок, знімаючи патологічні симптоми.
 2. Це потужна профілактика і навіть лікування гастриту і виразки! Також деревна смола допомагає кишечнику очищатися, сприяє виведенню токсинів. Правильна робота шлунково-кишкового тракту – запорука схуднення, це знають багато людей, які успішно впоралися з проблемою зайвої ваги.
 3. Камедь допомагає організму максимально засвоювати всі корисні речовини з продуктів харчування. Завдяки цьому нюансу люди, що вживають камедь, позбавляються від хронічних захворювань і ожиріння: дуже часто збої в роботі різних органів відбуваються через дефіцит певних вітамінів і мікроелементів.

ОЗНАКИ ДЕФІЦИТУ КАМЕДІ:

 • Порушення в роботі кишечника, геморой.
 • Часті харчові отруєння та розлади шлунка.
 • Проблемна шкіра.
 • Ослаблений імунітет, часті інфекційні захворювання.
 • Хронічна втома.

Рекомендована добова норма камеді – 40 г для дорослої людини і 25 г для дитини. Звичайно ж, це приблизна цифра і розраховують її виходячи з ваги людини.

Слід пам’ятати, що це сильнодіюча речовина, тому не варто не-перестаратися з його прийомом: важливо знати міру. Адже від надлишку камеді може виникнути метеоризм, коліки і авітаміноз.

Гріх не скористатися таким доступним натуральним ліками!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого організму.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал