7 продуктів, які зіпсують вашу шкіру

7 продуктів, які залишать слід на вашій шкірі.

Гормони регулюють практично всі процеси, що відбуваються в організмі. Також вони взаємодіють між собою і займаються синтезом ендокринних залоз. Якщо яка-небудь із залоз працює з порушенням, це може означати, що відбувається неправильна робота гормональної системи.

Концентрація гормонів в крові людини визначає стан шкіри. Гормони можуть привести до порушення живлення клітин шкіри і підвищити функцію сальних залоз, також може з’явитися пігментація на шкірі і утворитися лущення. До того ж через коливання в гормональному фоні може з’явитися акне. Якщо на обличчі є стійкі висипання, а стан волосся і нігтів погіршився, то варто здати кров на гормони.

На баланс гормонів в організмі впливають як внутрішні, так і зовнішні чинники, проте одним з найважливіших є харчування. Одні продукти здатні поліпшити стан шкіри, а інші навпаки негативно вплинути на її стан.

  1. Молочні продукти. Багатьом відомо, що незбиране молоко погано перетравлюється дорослим організмом, що призводить до неправильної роботи ендокринних залоз.
  2. Соя. Даний продукт містить у своєму складі фітоестрогени, які здатні вплинути на гормональний збій.
  3. Арахіс. Він викликає дисфункцію ендокринних залоз, що призводить до змін на шкірі.
  4. Кофеїн. Майже кожен день ми споживаємо колу або каву, через що можуть з’явиться зміни на шкірі.
  5. Рослинні олії з великим вмістом жирних кислот. Вони можуть привести гормони в дисбаланс.
  6. Глютен. Хліб і безліч круп теж здатні викликати висипання на шкірі при їх надмірному споживанні.
  7. Цукор. Даний продукт викликає бурхливий викид інсуліну, а він, у свою чергу, призводить до зміни в роботі різних залоз, що безсумнівно відіб’ється на шкірі.

Для налагодження роботи ендокринних залоз, які дозволять позбавити шкіру від небажаних висипань варто вживати в їжу корисні продукти. До такого виду продуктів відносяться всі овочі і фрукти, а також курячі або перепелині яйця, пісне м’ясо і крупи, що не мають в своєму складі глютену.

Готувати найкраще на пару або в духовці, щоб уникнути вживання зайвих жирів. Кожен прийом їжі повинен бути не більше 200г за обсягом, і повторяться не більше 5 раз в день.

Подібний режим харчування дозволить зберігати баланс в організмі і позбавить від небажаних висипань на шкірі.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал