Ви коли-небудь чули про чарівні властивості яблучного оцту?

Ви коли-небудь чули про чарівні властивості яблучного оцту? Яблучний оцет може надати користь майже всьому вашому організму, в тому числі вашій шкірі, волоссям!

Полегшує симптоми ангіни.

Причина, чому яблучний оцет настільки чудовий, в тому, що він містить компоненти, які роблять його ефективним проти мікробів і бактерій. Так що наступного разу, коли ви будете відчувати біль в горлі, спробуйте змішати 1/4 склянки яблучного оцту з невеликою кількістю теплої води і полощіть горло щогодини. Ви незабаром помітите, що біль в горлі скоро значно зменшиться!

Усуває печію.

Чи страждаєте ви від печії? Не слід використовувати антациди. Замість цього спробуйте приймати чайну ложку яблучного оцту з водою. Ви побачите, що це настільки ж ефективний засіб!

Прочищає закладений ніс.

Оскільки яблучний оцет містить вітаміни групи В, вітамін Е, кальцій, калій і магній, він може бути ефективний при очищенні заложених пазух, а так само заспокоїть симптоми, пов’язані з алергією.

Позбавляє від судом ніг.

Якщо ви часто відчуваєте судоми ніг, найімовірніше ваш організм страждає від нестачі калію. Спробуйте змішати 2 столові ложки яблучного оцту з 1 чайною ложкою меду в склянці теплої води. Високі рівні калію виявлені в яблучному оцті допоможуть заспокоїти спазми.

Заспокоює свербіж.

Оскільки яблучний оцет є сильним антисептиком, він ефективний проти зуду. Його навіть безпечно використовувати на своїх домашніх тваринах.

Усуває неприємний запах ніг.

Неприємний запах ніг викликаний бактеріями. Спробуйте натерти підошви ніг розчином яблучного оцту. Ви виявите, що антибактеріальна властивість яблучного оцту допоможе усунути запах!

Зменшує здуття живота.

Якщо ви страждаєте від розладу шлунка, спробуйте випити склянку яблучного оцту, змішаного з теплою водою. Корисні властивості яблучного оцту допоможуть прискорити роботу травної системи і значно полегшити здуття живота.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал