Вживайте заморожені лимони якомога частіше і ваш організм буде більш ніж вдячний!

Кращий спосіб скористатися всіма перевагами лимонів – заморозити їх. Ви завжди зможете розтерти замерзлі лимони, і додавати їх в свої улюблені страви. Не забувайте, лимони багаті вітаміном С.

Найвищі концентрації поживних речовин знаходяться в цедрі цього плода. З огляду на, що ми зазвичай викидаємо цедру, ми практично не отримуємо максимум від цього плода.

Постарайтеся вживати цедру, щоб отримати більше вітамінів і мінералів. Лимони багате джерело вітамінів А, В6, С і Е, фолієвої кислоти, кальцію, міді, заліза, цинку, магнію, калію, білка, рибофлавіну, ніацину, тіаміна і фосфору.

Плоди цитрусових також містять флавоноїди і лимоноиди, які зміцнюють клітини, боротися з раком.

Живильні речовини в лимонах знищують злоякісні пухлини, запобігають розвитку цукрового діабету, контролюють артеріальний тиск, заспокоюють кислотний рефлюкс, лікують лихоманки, і втрати ваги. Лимонна кислота знищує бактерії і мікроорганізми.

Дослідники кажуть, що один лимон має 22 ракових агента, в тому числі:

  • лимонний
  • цитрусовий пектин
  • флавонові глікозиди
  • Вітамін С

Заморожуючи ваші лимони ви отримаєте більшість з них.

  1. Перше, що вам потрібно зробити, це вимити і очистити лимони. Висушіть їх повністю, перш ніж покласти в поліетиленовий пакет і заховати в морозильник.
  2. Заморожені лимони набагато легше натерти. Пам’ятайте, що велика частина поживних речовин в лимонах знаходиться в його цедрі.

Вживайте лимони якомога частіше і ваш організм буде більш ніж вдячний!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал