До чого свербить спина: прикмети, повір’я, розшифровка

Сверблячка різних відділів спини пророкує різні події в житті чоловіка або жінки. Детальніше про трактування явища, з урахуванням статі, області свербіння, часу доби і днів тижня, а також про те, як уникнути негативного посилу – далі.

До чого свербить спина у чоловіків?

Сильна половина людства, почухавши ненароком спину, знайде багато проблем в найближчому майбутньому. В цілому для чоловіків це нешкідливе заняття передбачає одні негативні події:

 • зрілим чоловікам– неприємності в значущих сферах життєдіяльності – фінансах, сім’ї, кар’єрі;
 • молодим хлопцям – непорозуміння і сварки в спілкуванні з коханою дівчиною;
 • чоловікам, які перебувають у шлюбі , свербіж спини обіцяє сварку з дружиною;
 • неодруженим – втрату любові незабаром.

Щоб нейтралізувати негатив, предки радили перетерпіти і не чесати спину. А якщо справа зроблена, то срібний оберіг і позитивний настрій допоможуть зовсім позбутися або мінімізувати несприятливі прогнози.

До чого свербить спина у жінок?

Жінкам цей «знак долі» теж нічого доброго не віщує:

 • заміжнім варто бути ласкавішими і уважнішими до свого чоловіка і не задивлятися на інших, інакше сімейного конфлікту на грунті ревнощів не уникнути;
 • одиноким дівчатам , що знаходиться в пошуках другої половини, доведеться набратися терпіння, свою любов вони зустрінуть нескоро.

У жіночої половини трактування прикмети також залежить від того, яке саме місце на спині свербить:

 • Якщо засвербіли обидві лопатки , та ще й хребет на додачу, то дівчину незабаром очікує закоханість або несподіване романтичне знайомство.
 • Сверблячка вище лопаток обіцяє дрібні негаразди, неприємності, але вони будуть вирішені найближчим часом без будь-чиєї допомоги.
 • Сверблячка в районі куприка – це провісник нещасного випадку або великих неприємностей, жінкам, які його відчувають слід проявити обережність. Однак якщо куприк засвербів вранці або ввечері, і ви знайшли в собі сили проігнорувати дискомфорт, то погане обійде стороною.
 • Сверблячка в області шиї обіцяє жінці якусь новину незабаром – додаткову роботу, сімейні зобов’язання, труднощі, підвищену відповідальність.
 • Сверблячка попереку попереджає про наступання чорної смуги в житті жінки. Але, якщо в місці дискомфорту є родимка, то вона виступить в якості оберега і вбереже від неприємностей і бід.

До чого свербить спина в різних місцях

Незалежно від статі людини, свербіж певної частини спини може передбачати такі події:

 • Сверблячка правої лопатки говорить про настання сонячних днів або посухи. З іншого боку, людину можуть чекати неприємності від близьких людей. Швидше за все, за вашою спиною будують підступи, тому треба бути дуже обережною зі своїми висловлюваннями і не варто ділитися потаємними таємницями навіть з дуже близькими родичами і друзями.
 • Сверблячка лівої лопатки , Навпаки, пророкує дощі або отримання неприємних звісток, грошові розтрати або конфлікти з керівною ланкою. А можливо, за вами сильно сумує людина, яка без кінця думає про вас.
 • Сверблячка між лопаток – це провісник погодних змін. У теплу пору року варто очікувати затяжних дощів, заморозків. У холодну пору – різкого підвищення температури. А також цей знак пророкує необгрунтований смуток.
 • Коли сверблять відразу дві лопатки , То слід очікувати негоду або непередбачені життєві ситуації.
 • Плечі і шия – це область, яка відображає емоційний стан людини. Якщо в цих місцях виникає дискомфорт, то людину чекає депресія, туга, несподівані неприємні клопоти, погані новини або, можливо, важка і довга дорога. Загалом, свербіж в області плечей і шиї красномовно натякає, що прийшла пора міняти свій уклад життя.
 • Сверблячка в області куприка і попереку пророкує негативні зміни, такі як проблеми в кар’єрі або важку пригоду, яка принесе одне розчарування. Також це сигнал, що пора вирішувати накопичені життєві питання і почати шукати дружню підтримку, оскільки ви засиділися в самоті.

Деякі знахарі вважають, що верхня частина попереку свербить до грошового прибутку, і чим сильніше буде свербіж, тим більше солідна надбавка вас чекає. Сверблячка нижньої частини попереку обіцяє проблеми зі здоров’ям, занепад сил і хвороби.

До чого свербить вся спина?

Якщо свербить вся спина, то людині не уникнути неприємностей в сімейній, особистій або професійній сфері. Можливо, скоро чекає далека дорога, яка викличе великі сумніви і тривоги.

Сверблячка всієї спини також сигналізує про емоційне вигорання, депресії, затяжні печалі і величезній зневірі.

Трактування прикмети в залежності від часу доби і дня тижня

Якщо спина свербить в нічний час, то це «знак долі» більш красномовний, ніж свербіж спини в день. Виникнення дискомфорту в денний час пов’язано в більшості випадків з фізіологічними причинами – людина спітніла, засиділася на одному місці, з’їли щось алергічне.

Сверблячка спини вказує на неприємності в різних сферах життя. Щоб трактувати передбачення більш точно, враховують не тільки час доби, а й день тижня:

 • Понеділок. Вказує на швидке отримання поганих звісток, які надійдуть здалеку.
 • Вівторок. Готуйтеся до серйозної розмови з кредиторами. Вони знову нагадають про себе незабаром. Це актуально для людей, у яких є кредити і заборгованість.
 • Середа. Чекайте неприємностей на роботі і можливих проблем з кар’єрою.
 • Четвер. Приготуйтеся розлучитися з грошима – несподівані труднощі і потреби змусять вас залізти в скарбничку.
 • П’ятниця. Уважно поставтесь до свого здоров’я, не перестарайтеся в фітнес-залі, свербіж спини попереджає вас про розвиток недуги.
 • Субота. Скоро вас чекає далека дорога, який буде супроводжуватися неприємними клопотами і складнощами.
 • Неділя. Початок чорної смуги в житті, депресія.

Як нейтралізувати негативні наслідки?

Прикмети, пов’язані з чесанням спини, м’яко сказати, невеселі і не викликають захоплення. Їх можна ігнорувати і дивитися з вірою в світле майбутнє, тоді вас не будуть переслідувати неприємності за кожним кроком.

Однак, якщо ви недовірлива людина і шукаєте у всьому, в першу чергу, погане, то негативні події не змусять себе чекати, адже ви притягуєте їх в своє життя депресивним думками. Тому краще налаштуватися на позитивний настрій, і поглянути на життя під іншим кутом.

А також потрібно правильно трактувати такий «знак долі». Сверблячка спини, який попереджає вас про зміни в житті, турбує нав’язливо і довго, при цьому на шкірі немає ніяких висипань, алергічних реакцій або подряпин.

Якщо спина свербить періодично і доставляє дискомфорт короткочасно, то це ніяк не відноситься до попередження.

Будь-які негативні наслідки може нейтралізувати срібний предмет. Срібло вважається металом, який протистоїть впливу темних сил. Йому під силу допомогти людині позбутися від кошмарів і «вигнати» з його голови погані думки.

Якщо спина засвербіла, і сил немає ігнорувати і терпіти цей дискомфорт, проводять наступний обряд:

 • Ганчірочкою з оксамиту протирають срібну ложку до блиску, а потім цю «заряджену» тканину прикладають до місця, що зудять по колу. Справа за малим – переконати себе, що нічого поганого не станеться.
 • Деякі знахарі радять відразу прикладати срібну ложку, але вона повинна бути вичищена до блиску.

Ще один спосіб – злегка вколоти себе шпилькою в місце зуду, попередньо обернувши її чорною ниткою.

Спина людини є щитом, який оберігає її від лихого ока і поганих побажань, заздрості і зла. Всю негативну енергію, яку нам посилають слідом недоброзичливці, вона героїчно приймає на себе. Мабуть, тому в зуді спини так багато негативу. Але не варто зациклюватися на погані наслідки і чекати їх, як відомо, думки матеріальні – все в наших руках.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал