Які слова сказати в Чистий четвер – молитви

Вода в Чистий четвер може змити всі гріхи, всі образи, весь біль і невирішені проблеми, що накопичилися за рік. Але щоб результат був більш вірним, читайте молитву під час купання, просіть у Бога вигнати з вашого життя всі печалі та погані думки. Допомагає!

Які слова сказати в Чистий четвер - молитви

Омиваючи себе водою, потрібно прочитати молитву:

“Як сповіді очищають, як вода бруд змиває, так і ти, Четвер, чистим будь Очисти мене, раба (у) Божого (у), від всякого зла, від образи, від неслухняності , від чужої хули, від поганої поголоски, від злих розмов, від марних суперечок В ім’я Отця і Сина і Святого духа. Амінь “.

Особливо просвітлені радять в Чистий четвер обливатися саме холодною водою.

У це свято будь-яка молитва вважається особливо сильною, якщо ви читаєте її щиро і від душі.

Молитва для очищення душі від гріха

Як сповідь очищає, як вода бруд знімає, так і ти, четвер, чистим будь. Очисти мене від усякого зла, від образи людям, від непослуху, від нестримання, від диявольської хули, від поганої поголоски, від злих розмов, бісівських суперечок. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва за рідних і близьких

Спаси, Господи, і помилуй батьки моя (імена), братію і сестри, і споріднені моя по плоті, і вся ближні роду мого, і други, і даруй їм мирна Твоя і премірна блага. Батьки моя, братію, сестри, дружину, чада і вся ближня роду мого у здоров’ї і довгоденстві дотримай. Визволи їх від усякої скорботи і потреби, даруй їм достаток плодів земних і у всіх благих починаннях помічник їм буди. До них же і мене під час своє благополучна поверни, та радіє милостем твоїм, завжди благословимо всесвяте ім’я твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитви за ближніх

Господи Боже наш, пом’яни нас, грішних і непотрібних рабів Твоїх (імена), внегда призивати нам святе ім’я Твоє, і не посоромив нас від сподівання милості Твоєї, але даруй нам, Господи, вся яже до спасіння прохання, і сподоби нас любити, і боятися Тебе від усього серця нашого, і творити в усіх волю Твою.

Як благий і чоловіколюбець Бог єси, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

***

Господи Ісусе Христе, Єдинородний Сину, Сущий в лоні Отчі Істинний Боже, Джерело життя, Добрий Пастиря Своїх словесних овець, які не предаждь нас, грішних рабів Своїх (імена), в радість наруги ворогом, покаяння правого шляху шукають.

Зміцни ни, Милостиво, сильною Твоєю правицею. Без Твоєї бо допомоги не можемо нічтоже про себе творити; сплячих нас збережи, в дорозі, що ходять збережи, від напасті заступи, від ворог спаси, від похотей плотських видали; радості порятунку Насити серця наші, плоть нашу в чистоті збережи, думки наші Своїм милосердям захисти.

Ти управи, Господи, та й даси ці нас, яко справжніх Своїх угодників, вся дні Тобі работати і хвалитися величністю в Твоїй милості, і радіти нам подай. Бо Ти Бог наш, і ми, раби Твої, хіба бо Тобі іншого Бога не знаємо. Яко милостивий єси і чоловіколюбець, і Тобі славу возсилаємо з Отцем і Святим Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи! Чи не залиши нас, Тебе залишають щохвилини! Та не відкидай нас, Тобі змінюють невпинно! Допоможи нам, рабам Твоїм (імена), тьмами гріхів і напастей затьмареним! Грати останній в Твою любов, милість і піклування!

Подячна молитва

Дякуємо Тобі, Господи Боже наш, про всі добродійства Господні Твоїх яже від перваго віку до сьогодення, в нас, недостойних Рабех Твоїх (імена), колишніх, ихже знаємо і не знаємо, про що явили і неявленних, яже справою колишніх і словом: полюбив нас якоже і єдинородного Сина Твого про нас дати зволив, сподоби і нас гідні бити Твоєї любові.

Дай словом Твоїм мудрість і страхом Твоїм вдихни фортеця від Твоєї сили, і аще що хотяще або нехотяще згрішили, прости і не постав, і збережи душу нашу святу, і представи ю Твоєму Престолу, совість імущих чисту, і кінець гідний людинолюбства Твого.

І згадай, Господи, всіх хто кличе Ім’я Твоє в істині, згадай всіх, блага або супротивні нам бажаючих: вси бо человеци есми, і всує Кожна людина; темже молимося Тобі, Господи, подай нам Твого милосердя велику милість.

Після очищення своєї свідомості за допомогою молитов можна приступати до випічки пасок і прикрашання великодніх яєць . Це приємне і навіть трохи медитативне заняття. Обов’язково роздягли його зі своїми рідними та близькими.

Радимо тобі спекти паску на вершках за рецептом Олександра Селезньова. Досвідчений кулінар підкаже, як приготувати справжній шедевр.

Проведи цей день вдома, розділяючи тепло, затишок, спокій і любов з тими, хто тобі доріг. Щасливої ​​Пасхи!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал