Я завжди викидала на смітник шкірку від кавуна, поки не дізналася правду!

Я завжди викидала на смітник шкірку від кавуна, поки не дізналася правду!

Зазвичай, коли ми говоримо про кавун, нам приходить в голову, наскільки корисний і насичений цей плід. Він багатий вітамінами і мінералами, які змушують нас залишатися здоровими. Але мало хто знає, що їхня оболонка містить дуже потужні властивості.

Так, ви не помилилися, біла, тверда і несмачна частина шкірки набагато ефективніше для нашого здоров’я, ніж плоть кавуна. У цій статті ми розповімо вам докладніше про це.

Ми впевнені, що як тільки ви дізнаєтеся, що можете отримати з оболонкою кавуна, ви більше не відмовитеся. Фактично, країни Південної Азії і Сполучених Штатів включають цю частину кавуна в салати. Все це, завдяки численним перевагам для здоров’я, які ми маємо при його вживанні.

Крім усього іншого, кавунова оболонка багата вітамінами А, В6 і С, а також калієм, магнієм і цинком. Всі ці вітаміни і мінерали змусять ваше тіло працювати краще і мати більше енергії. Але це ще не все, тому що в оболонці також є лікопін.

Ця речовина є потужним антиоксидантом, дуже ефективним для захисту вас від багатьох захворювань. Настільки, що багато хто стверджує, що 95% харчової цінності кавуна знаходиться в шкірці.

ПЕРЕВАГИ шкірки кавуна

Ця частина фруктів також багата цитрулін, незамінною амінокислотою для здоров’я м’язів. Завдяки цитрулін ви можете швидко і без особливих зусиль отримати м’язову масу. З іншого боку, клітковина, присутня в цій частині плода, стимулює втрату ваги.

Іншою перевагою цитруліна є те, що він зменшує занепокоєння, змушуючи вас відчувати себе краще. Ця речовина також має сечогінні властивості і усуває надлишок рідини в організмі. Крім того, ковтаючи шкірку цього плода, ми збільшуємо захист нашої імунної системи.

Оскільки ця частина кавуна не має смаку, як ми можемо його з’їсти?

Гарна ідея – нарізати його на дрібні шматочки і додати в салати. Ми могли б також з’їсти його з грудкою з тунця або індички.

Не слід витрачати даремно саму поживну частину кавунів. Почніть користуватися сьогодні і використовуйте його будь-яким способом.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал