Як користуватися кавомашинами Krups і правильно їх обслуговувати

Приготувати справжній італійський еспресо чи капучино з молочною пінкою цілком можливо в домашніх умовах. Створити атмосферу львівської кав’ярні у вашому будинку допоможе кавомашина Krups, яку тепер можна замовити онлайн зі швидкою доставкою по Україні. А щоб кавова машина тішила власників тривалою та надійною роботою, треба дотримуватися простих рекомендацій, які ми наведемо нижче.

Як користуватися кавомашинами Krups і правильно їх обслуговувати

Перше увімкнення та налаштування кавомашини Krups

Компанія орієнтується на кінцевого покупця, тому користуватися її технікою досить просто. Все, що треба, – уважно прочитати інструкцію. Перше увімкнення виконати зможе кожен:

 • під’єднайте кавовий апарат до мережі електроживлення;
 • увімкніть його за допомогою кнопки On/Off;
 • на дисплеї з’явиться привітальний напис;
 • дотримуйтесь вказівок з первинних налаштувань, які з’являються на дисплеї.

Перевірка жорсткості води

Так, аби кавоварка Krups добре працювала, у налаштуваннях потрібно встановити ступінь жорсткості води у вашому водопроводі. Для цього в комплекті до кавомашини йде тестер для вимірювання жорсткості. Треба набрати води у склянку та занурити туди стрічку. За хвилину ви побачите результат. Якщо колір тестера не змінився, значить у вашій місцині м’яка вода без сторонніх домішок. Якщо ж всі чотири смужки стали червоними, рівень жорсткості води досить високий. Відповідно, в первинних налаштуваннях під час першого увімкнення кавомашини Krups необхідно вказати ступінь жорсткості.

Встановлення фільтрів для води

Незалежно від жорсткості води виробник кавомашини Krups рекомендує використовувати фільтри. Їх необхідно міняти кожні три місяці. На самому фільтрі треба вказати день і місяць встановлення. Щоб поставити фільтр, потрібно зняти резервуар для води та вкрутити фільтрувальний елемент за допомогою аксесуарів, які йдуть в комплекті. Для конкретної моделі кавомашини Krups необхідно уважно вивчити, як саме встановлюється фільтр і коли його треба міняти.

Перше приготування кави на кавоварці Krups

Якщо ви купили кавомашину з кавомолкою, перше приготування напою відбувається за наступним алгоритмом:

 • зніміть кришку контейнера для кавових зерен та додайте зерна – максимальна вага завантаження до 250 грамів;
 • на дисплеї оберіть напій, який хочете приготувати;
 • підставте чашку на піддон для склянок;
 • регулюйте висоту дозатора, щоб кава не лилася на піддон.

Якщо кавоварка йде з капучинатором, наберіть молоко у залізний резервуар, та вставте у нього трубку з нержавіючої сталі. Пластикову трубку вставте в чашку. На дисплеї треба вибрати “Капучино”.

Як користуватися кавомашинами Krups і правильно їх обслуговувати

Догляд за кавомашиною Krups

Переваги кавової техніки цієї фірми полягають у тому, що вона повністю автоматизована. Машинка самостійно виконує очищення від накипу, і в цей момент вмикається режим самоочищення. Проте користувачу необхідно дотримуватися наступних правил:

 • регулярно мити капучинатор;
 • вчасно міняти фільтри для води та кави;
 • чистити контейнер для кавових зерен від жирів, пилу та вологи;
 • для видалення накипу використовуйте таблетки, рекомендовані виробником.

У разі появи помилок на дисплеї машини, необхідно звернутися до сервісного центру, якщо не знаєте, як самостійно усунути несправність. В загальному, кавомашини Krups – це сучасна та повністю автоматизована техніка, на яку виробник надає тривалу гарантію.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал