Як отримати криптовалюту SOL: торги та багато іншого

Криптовалюта Солана завдяки своїм особливостям може стати оптимальним доповненням інвестиційного та торгового портфелю. Найпоширеніший спосіб отримання будь-якого активу – купівля на криптобіржі. Для придбання можна використовувати і інші платформи, проте якщо ви хочете оперувати ринковими цінами та вигідними умовами, то краще купити SOL на біржі криптовалют. Окрім наведеного підходу, також варто звернути увагу на альтернативні методи отримання цифрової монети.

Як отримати криптовалюту SOL: торги та багато іншого

Які ще є варіанти добування монети Solana?

Хоча криптовалюта на базі блокчейну Solana не майниться традиційним чином, як, наприклад, Bitcoin, але деякі проєкти, які базуються на Solana, можуть використовувати механізми добування, який передбачає отримання винагороди у вигляді токенів СОЛ. У блокчейні Solana альтернативою традиційному майнінгу є концепція стейкінгу.

  • Стейкінг Солана – це процес блокування криптовалюти на певний період часу для підтримки операційної діяльності мережі.

Учасники мережі, які блокують свої токени за спеціальною стейкінг-програмою, отримують винагороду за свій внесок у безпеку та підтримку ефективності мережі. Стейкінг у Solana може відбуватися через так званий валідаторний процес. Учасники холдять встановлену кількість токенів, щоб отримувати право голосу при прийнятті рішень у мережі та претендувати на частину транзакційних винагород. Після завершення стейкінгового періоду СОЛ криптовалюта знову стає доступною на персональних гаманцях користувачів.

Як отримати криптовалюту SOL: торги та багато іншого

Мережа Solana використовує механізм Proof of Stake (PoS), який базується на стейкінгу та дозволяє забезпечити безпеку та децентралізацію мережі без потреби в майнінгу. Саме майнінг передбачає використання великої кількості енергетичних ресурсів та застосовується у блокчейнах з PoW.

Альтернативні підходи до того, як заробити Солану

Серед альтернативних рішень отримання цифрового активу можна виділити наступні:

  • Участь у програмах спільноти (Airdrops). Деякі проєкти можуть роздавати безкоштовні токени Solana через програми спільноти або за участь у певних заходах, таких як реферальні програми, конкурси тощо. У цьому випадку не доведеться думати про те, як вивести Солану, оскільки ви зможете отримати токени відразу на власний гаманець.
  • Як подарунок чи винагорода. Ряд майданчиків, проєктів або індивідуальні користувачі можуть давати токени Solana як подарунок чи винагороду за виконання певних завдань або за досягнення певних цілей.
  • Участь у тестуванні мережі. Ряд проєктів надає токени Solana учасникам, які займаються тестуванням нових функцій чи продуктів, щоб отримати зворотний зв’язок.
Як отримати криптовалюту SOL: торги та багато іншого

Дотримуючись всіх умов таких програм, ви зможете отримати Солану, ціна якої буде відповідати ринковим показникам. Але все ж таки найпростіший та найшвидший варіант – купити Солану. Проте якщо ви зацікавлені в отриманні токену, то слід розглянути наведені вище підходи.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал