Як використовувати пшоно для підживлення помідорів

Підгодовую свої помідорки виключно органікою. Минулого літа пригощала їх дріжджами, а цим збираюся впровадити злаковий бальзам. Підживлення пшоном для помідорів корисне, а для людини — абсолютно безпечне. Перевірено не одним поколінням!

Справа в тому, що таке підживлення в селі, де стоїть моя дача, використовує кожен другий господар. Саме від сусіда я й дізналася про технологію його приготування. Все просто якщо знаєш пропорції.

Чому підживлення пшоном настільки ефективне і як його правильно готувати.

Щоб приготувати пшонне підживлення для помідорів, 2 кг пшона залийте 10 літрами відстояної або дощової води. Настоюйте розчин щонайменше 4 дні. Потім процідіть рідину, додайте до неї 200 г золи. Перед поливом розведіть концентрат 1:1 з водою.

Це підживлення досвідчені дачники радять використовувати тричі на сезон: перший раз перед цвітінням, другий перед появою зав’язі. Останній раз вносимо підживлення перед початком плодоношення.

Таке підживлення забезпечить міцний імунітет ваших саджанців, а їх плоди зробить великими та солодкими. Більше того, удобрення покращує і склад ґрунту. Земля стає більш рихлою і плодючою.

До речі, підживлення пшоном ефективне для вирощування не лише помідорів, а й болгарського перцю. А чим ви балуєте рослини на городі, щоб ближче до осені зібрати щедрий урожай? Буду рада дізнатися про ваш досвід!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал