Щоб отримати ранній врожай огірків, потрібно вирощувати по цій технології

Огірки є теплолюбною рослиною. Тому, щоб отримати ранній врожай потрібно тримати її в теплому місці. Коренева система сіянців огірків повинна завжди знаходитися в теплі.

Для початку, рано навесні, задовго до строку посіву їх у відкритий ґрунт, посійте насіння вдома в одноразові стаканчики. Коли настане пора висаджування огірків у землю, підготуйте звичайний щільний чорний пакет, ємністю в 10-15 літрів, знизу розріжте його для того, щоб не було застою води й після корені дорослої рослини проросли в землю.

Поставте його на постійне місце зростання огірків, заповніть його вологим та родючим компостом, добре утрамбуйте, підкладіть під нього теплу підкладку й висадіть в нього розсаду огірка. Верх ґрунту в мішку замульчуйте рослинними залишками для додаткового зігрівання. Коли земля на ділянці згодом добре прогріється, підкладку можете прибрати.

Чорна плівка, нагріваючись на сонці буде стимулювати швидкому росту кореневої системи рослини. А це відразу дасть хороший ріст поверхневій зеленій масі та ранньому цвітінню.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал