Помідори люблять таке підживлення

Мабуть питання про підживлення помідорів найулюбленіша тема серед городників. І чим ми їх тільки не годуємо! Різноманітним підживленням немає кінця і краю … У будь-якому випадку ми самі відповідальні за свій город, ми його саджаємо, лікуємо, доглядаємо, підгодовуємо. Тож чим саме підживлювати помідори вирішувати Вам. Я ж розповім про підживлення, яку люблять всі помідори.

Рецепт підживлення:

  • Десятилітрове відро заповніть на 1/3 кропивою, додайте 1 літр коров’яку або 0,5 л пташиного посліду, залийте до країв водою, накрийте кришкою або плівкою та залиште на 7-10 днів для бродіння. Після закінчення цього терміну добриво буде готовим.
  • За один або два дні до підживлення приготуйте зольний розчин: 200 г золи залийте 1 літром кип’ятку і дайте настоятися 1-2 дні.
  • У відро влийте 0,5 л зольного настою, 0,5 л настою на основі трави та гною та розбавте всі 9 л води. Добре перемішайте і підгодовуйте помідори витрачаючи на 1 кущ 1-1,5 л готового підживлення. Даним підживленням помідори підгодовують 2-3 рази за сезон у період цвітіння перших 3-4 кистей з інтервалом в 10-14 днів.

Це саме те підживлення, яке помідори люблять найбільше і зауважте – воно повністю натуральне.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал