10 вправ для поліпшення зору. Приділіть 10 хвилин в день і подивіться на результат.

10 вправ для поліпшення зору. Приділіть 10 хвилин в день і подивіться на результат.

Зарядка для очей, одна з тих простих речей які роблять далеко не всі, проте вона може допомогти вам зберегти Ваш зір.

Очі найважливіший і один з найскладніших органів почуттів в нашому тілі, поганий зір накладає багато обмежень, тому виділяйте 10 хвилин в день на вправи, щоб мати відмінний зір в будь-якому віці.

Виконуйте вправи поки читаєте статтю.

Вправа 1:

Моргати протягом хвилини – це вправа допомагає регулювати внутрішньоочний кровообіг, це відмінний спосіб розслабити очі, у таких вправах є три функції, що зволожують очі, очищає їх і дає їм відпочинок від кольору. Якщо моргати рідко, ваші очі стануть сухими, що призведе до запалення і погіршення зору, швидко відкривайте і закривайте очі не напружуючи повіки, виконуйте вправу регулярно, ви можете виконувати вправи де завгодно, адже вони займають всього 30-60 секунд.

Вправа 2:

Повертайте головою дивлячись вперед цю вправу посилює кровообіг в очах.

Повертайте голову дивлячись вперед, спочатку повільно, справа наліво, потім вгору вниз, продовжуйте дивитися прямо ви можете виконувати вправу протягом 30 або 60 секунд, в залежності від наявності вільного часу.

Вправа 3:

Дивіться вправо і вліво, виконуйте вправу протягом 30- 60 секунд.

Щоб зробити все правильно, спочатку подивіться направо-робіть повільно на вдиху, направте погляд вправо наскільки це можливо ( але не перенапружуйтеся ), потім на видиху повільно переведіть погляд вліво.

Пам’ятайте: що виконувати вправу потрібно дуже повільно, коли закінчите прикрийте очі на кілька секунд.

Вправа 4:

Закрийте очі і розслабтеся, вважається, що темрява допомагає зміцнити фоторецептори в очах, а це сприяє чіткому зору.

Все що вам потрібно зробити, це просто закрити очі і розслабитися, найголовніше повністю розслабити повіки, подумайте про щось, що вам подобається робити або інші приємні речі. Тримайте очі закритими протягом як мінімум 30 секунд.

Вправа 5:

Дивіться в різних направленнях – ця вправа покращує всі аспекти зорового сприйняття, воно підходить: як для виправлення короткозорості так і далекозорості.

Переводите погляд в різні боки, спочатку подивіться наліво протягом п’яти секунд, тепер подивіться вгору, потім вниз і затримайтеся на 5 секунд. Після чого обертайте очима по колу протягом 10-15 секунд, тепер намалюйте очима вісімку, головне не поспішайте.

Вправа 6:

Закривайте і відкривайте очі – ця вправа допомагає розслабити очні м’язи і підсилює кровообіг в очах.

Прижмурьтеся на 3-5 секунд, відкрийте очі і повторіть ще раз і ще і ще разок. Всього потрібно зробити 7 підходів.

Вправа 7:

Натисніть пальцями на віски – ця вправу покращує відтік внутрішньоочної рідини.

Злегка натисніть на віски пальцями і тримайте так дві секунди, повторіть вправу 4-5 разів.

Вправа 8:

Малюйте поглядом геометричні фігури малюйте поглядом прості геометричні фігури тримаючи очі відкритими.

Ви можете почати з трикутника, потім намалюйте великий прямокутник, потім квадрат і коло, після ви можете перейти до більш складних форм, таким як трапеція і паралелепіпед.

Вправа 9:

Рухайте очними яблуками вгору вниз з закритими очима.

Для початку закрийте очі, потім повільно направте очні яблука вгору і вниз, вгору вниз, вгору вниз. Робіть все повільно, повторіть вправу 5-10 разів.

Вправа 10:

Зміцніть здатність очей фокусуватися на різних відстанях.

Спочатку сядьте на стілець або встаньте перед порожньою стіною, помістіть великий палець на відстані приблизно 25 сантиметрів перед обличчям і зосередьтеся на нім. Другий варіант, зосередьтеся на об’єкті який знаходиться від вас на відстані півтора двох метрів, протягом десяти-п’ятнадцяти секунд. Тепер НЕ рухаючи головою, зосередьтеся на об’єкті який знаходиться на відстані 3-6 метрів від вас, не поспішайте, через 10-15 секунд переведіть погляд на великий палець. Повторіть вправу 5 разів.

Регулярно виконуйте ці 10 вправ і через тиждень ви побачите поліпшення, щоб досягти найкращого результату необхідно також стежити за своїм здоров’ям.

На думку експертів хороший зір залежить від вашого раціону.

Пам’ятайте: що найбільш корисною є натуральна їжа з мінімальною термообробкою, так як вона містить найбільшу кількість вітамінів.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал