Замшеве взуття стане як нове, навіть колір повернеться! Три найпростіших засоби які творять чудеса

Вам не знадобляться дорогі пінки і фірмові щіточки – три простих засоби, які є в домі у кожної жінки, і ваша замшеве взуття знову стане новим!

Для першої обробки знадобляться косметична міцелярна вода і нашатирний спирт (можна технічний). Їх необхідно змішати в рівних пропорціях. Процедуру краще проводити при відкритому вікні. Візьміть стару зубну щітку і круговими рухами ретельно обробіть складом всю зовнішню поверхню.

Далі шматочком сухої матерії, також круговими рухами, зберіть з поверхні всю рідину. Якщо при цьому замша стане гладкою і буде нагадувати нубук, просто пройдіться проти ворсу зубною щіткою. Склад дозволить фарбі з нижніх шарів замші піднятися і відгорілі місця знову стануть яскравими.

Внутрішню частину взуття, а також шкіряну устілку легко очистити, протерши ватним диском, змоченим міцелярною водою.

Після цієї процедури бажано вставити в взуття розпірки, які потрібно залишити до висихання. Далі, не виймаючи розпірки, зашнуруйте черевик. Змочіть ганчірочку 9% столовим оцтом і пройдіться по поверхні. Обробка оцтом зробить замшу м’якшою і додасть їй пило- і водовідштовхувальні властивості. Після того, як оцет злегка підсох, знову підніміть ворс зубною щіткою. Не переживайте, що взуття буде сильно пахнути – буквально за кілька годин запах піде.

Залиште взуття до повного висихання, а після – насолоджуйтеся результатом: ваші замшеві черевики знову стали, як нові!

Більш докладні інструкції і пояснення – у відео нижче.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал