Як позбутися від болю в області попереку. Всього 1 вправа

Для вирішення цієї проблеми може допомогти лише одна проста вправу. Якщо коротко, то потрібно приборкати сідничний нерв.

Справа в тому, що даний нерв дуже довгий, один з найдовших у всьому нашому організмі. У нього кілька гілок, деякі з яких навіть стосуються рук.

І якщо цей нерв передавити хоча б в одному місці, то тут же можуть виникнути сильні болі. Найчастіше вони з’являються в області стегон і попереку. Як правило, подібну недугу відчувають лише дорослі люди у віці від 35 до 50 років.

“Метелик”

Саме так називається вправа, яка може позбавити людину від подібних болів.

Вона робиться в кілька етапів. Для початку потрібно сісти на підлозі. При цьому важливо постаратися скласти ступні в ногах разом перед собою. П’яти і стопи повинні бути зведені воєдино. Дозволено допомагати собі руками. Далі в такому положенні ноги потрібно постаратися привести якомога ближче до тіла. Коліна при цьому потрібно опустити і з усієї сили намагатися притиснути до підлоги. В результаті буде виходити фігура, що нагадує прекрасну комаху. Власне, тому вправа і носить такий характер.

Вправа робиться в кілька підходів. Кожен з них триває по 30 секунд. Можна дотягувати до однієї хвилини. Робити його довше небажано. Не варто забувати про дихання в процесі виконання вправи. Воно повинно бути спокійним, при цьому глибоким.

Цікаво, що метелик – вважається однією з найстаріших вправ. Також прийнято вважати, що найбільш позитивний ефект вона дає представникам жіночої статі.

Крім позбавлення від болю дана вправу дозволяє приводити в тонус нирку, затримувати розвиток гриж, зміцнювати матку.

Виконувати її варто кожен день.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал