Ці 4 вітаміни важливі для нашого здоров’я, особливо необхідні для жінок старших 45 років!

Якщо ви старше 45 років, то варто звернути пильну увагу на ці вітаміни!

Ці 4 вітаміни важливі для нашого здоров'я, особливо необхідні для жінок старших 45 років!

Протягом життя, в міру старіння, потреби людини в харчуванні змінюються відповідно до біологічної стаді, в якій вона знаходиться.

Гормональні зміни

У жінок в 45-50 років спостерігається ряд гормональних змін, викликаних менопаузою. На цьому етапі фізіологічні зміни відбуваються природним чином через поступове зниження рівня естрогену в міру припинення активності яєчників.

Серед цих змін особливо небезпечні:

  1. Більший ризик втрати кісткової маси, більш висока поширеність остеопорозу і, як наслідок, можливі переломи.
  2. Зменшує м’язову масу і збільшує жирову масу, з ризиком надмірної ваги і ожиріння.
  3. Нейровегетативні зміни: з’являються «припливи» з потовиділенням, порушеннями сну, дратівливістю, а також втомою.
  4. Підвищений ризик артеріальної гіпертензії крові, а також зміни в метаболізмі глюкози та згортання.
  5. У результаті надмірної ваги і зміни ліпідного профілю (холестерин і тригліцериди) через відсутність естрогену існує велика ймовірність розвитку серцевих захворювань.
  6. Зменшуючи колаген, шкіра стає більш сухою і тонкою.
  7. А також більш високий ризик деяких видів раку і діабету в процесі старіння.

У зв’язку з цим важливо, щоб в цей період всі жінки дотримувалися здорової та збалансованої дієти. Яка забезпечує необхідні поживні речовини для запобігання всіх цих вікових ускладнень, покращуючи якість життя.

Найбільш рекомендовані вітаміни:

Вітамін D:

Це один з найбільш рекомендованих вітамінів для жінок цього віку. Цей вітамін необхідний для засвоєння кальцію і підтримки цілісності кісток. Тому дуже важливо стежити за кількістю перебування на сонці. А також регулярно перевіряти його рівень в організмі.

Фолієва кислота:

Цей вітамін частіше рекомендують вагітним жінкам. А також було доведено, що це пов’язано зі зменшенням раку товстої кишки за рахунок зниження ризику помилок в синтезі ДНК.

Вітамін С:

Це антиоксидант з багатьма функціями в організмі. Зміцнює імунну систему і омолоджує клітини шкіри. А також різні епідеміологічні дослідження показали, що він знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця і раку.

Вітамін Е:

Він діє як антиоксидант в крові і тканинах. Згідно з різними дослідженнями було доведено, що він знижує ризик коронарних проблем. Рекомендується вживати олію авокадо і олію насіння льону.

В результаті це допомагає запобігти анемію, яка часто зустрічається у людей похилого віку з атрофічним гастритом, що впливає на засвоєння цього вітаміну.

Якщо ви збираєтеся вживати ці вітаміни у вигляді вітамінних добавок, то слід проконсультуватися з лікарем, щоб запобігти передозування і інші небажані наслідки.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал