Примотала до ноги шматочок хліба і заснула. Те, що сталося вранці, було абсолютною несподіванкою!

Сухий мозоль на пальці ноги або на підошві – не тільки естетична проблема. Мозолі і натоптиші можуть бути досить болючими, особливо якщо доводиться носити закритий і вузьку взуття.

Ми знаємо секрет швидкого позбавлення від мозолів і інших недоліків шкіри на ногах! Все пройде за одну ніч, потрібно всього лише зробити компрес з натуральних компонентів… Шкіра оновлюється, ноги виглядають доглянуто, і ніяких неприємних відчуттів!

Як вилікувати мозоль

Тобі знадобиться:

  • шматочок трохи зачерствілого хліба
  • яблучний оцет
  • харчова плівка

Краще проводити процедуру ввечері, щоб була можливість залишити компрес на всю ніч на нозі.

Застосування

Змочи хліб в оцті і помісти на мозоль, від якого хочеш позбутися. Прив’яжи оцтовий хліб до ноги за допомогою харчової плівки. Одягни зверху теплі шкарпетки. Зніми компрес вранці. Мозоль розм’якшиться – його буде дуже легко видалити!

Дізнавшись, як позбутися мозоля, відразу ж випробувала цей метод! У мене був мозоль на великому пальці лівої ноги. Взуття на підборах я вважала недоступною розкішшю – незручно було ходити навіть в улюблених босоніжках.

Коли я побачила свої ноги вранці після процедури, неймовірно зраділа: кілька рухів пемзою – і мозоль зник! Розм’якшена шкіра стала піддатливою, а загрубілості, ніби й не було. Жоден крем для ніг не давав такого блискучого результату: шкіра гладка, приємна на дотик …

Поділися з друзями і просто знайомими нашою статтею, цей перевірений спосіб їм стане в нагоді!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал