Запор, відчуття важкості, набряк і втома: 3 засоби усунуть ефективно і швидко.

Якщо травлення утруднено, то загальний стан здоров’я погіршується! Так як організм не може отримати необхідні поживні речовини.

Запор, відчуття важкості, набряк і втома: 3 засоби усунуть ефективно і швидко.

Проте, існують способи, за допомогою яких ми можемо легко вирішити ці проблеми. Просто варто очистити організм від токсинів і повернути здоров’я в наше тіло. Ефективним шляхом є напої, які допоможуть вам спорожнити кишечник. В результаті це допоможе вам позбавитися від токсичних відходів, які викликали у вас відчуття тяжкості, з набряком і втомою, ефективно і швидко.

У дослідженні виявили, що певні продукти можуть збільшити вміст води в кишечнику і частоту випорожнень.

А також вони є зручним засобом, який можна використовувати, якщо у вас закрепи.

Якщо ви вирішили спробувати натуральні засоби, то майте на увазі, що варто почати вживання з невеликої кількості.

Сливовий напій (чорнослив)

Найпопулярніший сік для зняття запорів і усунення токсинів. Кожен стакан містить приблизно 2,6 грама волокна. Це 10 відсотків нашої щоденної потреби. В результаті клітковина допоможе збільшити обсяг стільця, а сорбіт пом’якшить і полегшить їх проходження.

А також чорнослив є хорошим джерелом вітаміну С і заліза.

Ви можете приготувати смачний і лікувальний напій, щоб полегшити симптоми запору. Просто замочіть сливи у воді, помістіть їх в блендер, додайте воду і подрібніть. Ви побачите, що з цим напоєм очистити кишечник буде дуже легко.

Яблучний смузі

Він може надавати слабку проносну дію. А також часто рекомендується дітям, що страждають запорами, так як він має відносно високий радіус змісту фруктози, глюкози і сорбіту. Але може викликати кишковий дискомфорт, якщо вживати у великих дозах.

Найефективніший засіб – це компот з сухих яблук, так як він містить більш високий рівень пектину, ніж яблучний смузі. Пектин – це речовина, яка збільшує обсяг стільця.

Грушевий смузі

Ще один відмінний варіант – грушевий смузі, який містить в чотири рази більше сорбіту, ніж яблучний смузі. А також часто рекомендується дітям з запорами. Не варто зловживати ним, 100-150 мл в день цілком достатньо.

І не забувайте, що відходи і токсини, що накопичуються в організмі і викликають численні проблеми зі здоров’ям. Щоб уникнути цього, необхідно очищати організм як мінімум два рази на рік і регулярно вживати здорову їжу.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал