3 корисних і натуральних замінника кофеїну, класна альтернатива для кавоманів

Популярність цього напою багато в чому обумовлена ​​стимулюючою силою кави, який впливає безпосередньо на нервову систему, роблячи вас більш бадьорими.

Споживання кави також може впливати на рівень кортизолу. Тим самим погіршує засвоєння певних мінералів, таких як залізо.

З цієї причини в цьому ми запропонуємо кілька альтернатив кави. Які можуть дати вам енергію без стількох небажаних ефектів! Особливо актуально для тих, кому не рекомендують кофеїн.3 корисних і натуральних замінника кофеїну, класна альтернатива для кавоманів

Матча

Як і в каві, в матчі багато кофеїну, але з важливою відмінністю. Коли ви п’єте чашку матчі, кофеїн всмоктується повільніше через амінокислоти в вашому складі.

На відміну від кави, який дає вам приплив енергії після вживання, матча забезпечує більш стійку і тривалу енергію. Мало того матча ще сповнена антиоксидантами, і вважається перевершує зелений чай в цьому відношенні.

Йєрба Мате

Чай, приготований з цієї трави, має безліч лікувальних властивостей. Наприклад таких як зниження рівня холестерину і глюкози в крові. А також має антивіковий ефект. І допомагає в боротьбі з деякими видами раку і допомагає в схудненні.

Майте на увазі, що ця рослина також містить велику кількість кофеїну, але з великою перевагою в порівнянні з кавою. Дві сполуки, присутні в травах, працюють разом з кофеїном, надаючи стимулюючий ефект.

Зелений чай

Зелений чай також містить кофеїн, але в менших дозах. Для тих, хто чутливий до кофеїну, зелений чай може бути відмінною альтернативою.

Крім того, багатий антиоксидантами чай бореться із запаленням і, як було показано, допомагає запобігти звуженню кровоносних судин. Споживання чаю було пов’язане зі значно більш низьким ризиком розвитку інсульту і серцевих захворювань, а також зі здоров’ям мозку.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал