Схуднення після 40 років: як скинути зайву вагу в проблемних зонах без дієти і тренувань?

Схуднення після 40 років: як скинути зайву вагу в проблемних зонах без дієти і тренувань? Рекомендації для активного схуднення

Привіт, сьогодні ви дізнаєтеся як схуднути в проблемних зонах після 40 років, не вдаючись до дієт і важким тренувань (для чоловіків і жінок).

Коли ви молоді і вам 23, 29 і навіть 35 років схуднути на пару кілограм не викликає ніяких складнощів. Пару тижнів дієти, базових фізичних навантажень і ви в нормі.

На жаль, з настанням віку схуднути на 2 кілограми вже відмінний результат. До того ж після 35-40 років люди дуже часто набирають зайву вагу, навіть якщо їх колишній спосіб життя і харчування залишався незмінним. Чому це відбувається? Тому що зміни в організмі, які приходять з віком неминучі.

Саме у жінок кардинально перебудовується гормональний фон: значно знижується рівень гормонів, які відповідають за обмін речовин в організмі (кожні 10 років знижуються на 2-3%. Теорія підтверджена дослідженнями Європейської асоціації ендокринологів). Чоловіки значно рідше страждають від гормонального фону. Основною причиною набору зайвої ваги у чоловіків є сидячий спосіб життя і вживання алкогольних напоїв.

Зайва вага в поширених проблемних зонах

І що тепер, скинути зайві кілограми неможливо? Запитаєте ви. Звичайно можливо, потрібно лише підійти до цієї справи з відповідальністю і серйозним настроєм. Швидко схуднути навряд чи вже вийде, але я вас порадую: в перші 2-3 тижні ви побачите приголомшливий результат.

Для того, щоб схуднути навіть після 40 років необов’язково мучити себе різними дієтами, важкими фізичними навантаженнями і навіть не потрібно шукати тренера. Досить поміняти свій спосіб життя, зробити його більш активним і здоровим. Кілька порад, які підійдуть чоловікам і жінкам:

  • Почніть ходити пішки, забудьте про щоденне користування транспортом, віддавайте перевагу піші прогулянці. У перший тиждень проходите по 7000-7500 кроків щодня, в другу 8000-9000, і в третю 10000-12000. Ну а далі дотримуйтеся останньої планки.

Для зручного підрахунку кроків встановіть на свій гаджет будь який крокомір, зараз їх повно, виберіть який до душі;

  • Пийте більше чистої рідини. Бажано 1.5-2.5 літра на добу;
  • Обмежте себе в харчуванні. Додайте в свій раціон більше клітковини і білкових продуктів. Як було написано не обов’язково сідати на дієті, просто їжте менше, ніж зазвичай;
  • Забезпечте себе комплексом вітамінів по можливості. У пріоритеті вітамін омега 3;
  • Сон, відновлення і відпочинок. Нормалізуйте свій режим сну, намагайтеся спати не менше 7-8 годин, виходячи з ваших особливостей.

Прості рекомендації, виконуючи які, ви не тільки значно втратите зайву вагу, але і також поліпшите свій емоційний і фізичний стан.

УВАГА! Дана стаття несе інформативний характер, якщо є будь-які проблеми зі здоров’ям, обов’язково зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал