Ефективні засоби, які позбавлять Вас від герпесу! Перевірено!

Герпес – це невеликий пухир, який може розвивається на губах або в області рота.

Це дуже поширене явище, і кожен з нас хоч раз в житті стикаються з ним. Все починається з свербіжу, потім з’являються бульбашки, і, нарешті – з’являються рани.

Ротовий герпес, як правило, може бути викликаний вірусами.

Дуже часто противірусні препарати є загальним засобом лікування. Однак, існують деякі народні рецепти, які більш корисні і дієві в лікуванні герпесу.

Ми хочемо запропонувати Вам 6 природних і дієвих способів!

  1. Деякі з кращих природних анти-запальних речовин доступні в тонкому шарі, розташованому всередині оболонки яйця. Все, що вам потрібно зробити, це відокремити оболонку і нанесіть на уражену ділянку. Результати більш ніж вражаючі.
  2. Кілька крапельок прополісу можуть вилікувати і дезінфікувати рани. Просто, наносите трохи крапель на герпес пару разів в день. Потім нанесіть не гладкий шар крему календули або ромашки, щоб не утворилася скоринка. Повторюйте процедуру через 2-3 години.
  3. Змішайте 100 мл води і 1 ст. л. харчової соди. Доведіть суміш до кипіння. Потім, зніміть з вогню. Нехай суміш охолоне до кімнатної температури. Змащуйте герпес цим розчином кілька разів на день.
  4. Ефірна олія Смереки або масло чайного дерева можуть бути дуже корисними. Рекомендується наносити кілька крапель олії кожні дві години. Хоча Ви, мабуть, відчуєте легке печіння, позитивні результати будуть помітні вже через 2 дні.
  5. Сіль може бути також дуже корисна, коли справа доходить до швидкого лікування герпесу. Нанесіть невелику кількість солі на хворе місце і залиште на деякий час. Потім ретельно змийте. Повторіть процедуру кілька разів на день і результат не змусить себе чекати.
  6. Часник може бути також дуже дієвим природним методом боротьби з герпесом. Змішайте 1 ст. л. сметани, 1 ст. ложку борошна, 1 столову ложку меду і 2 подрібнених зубчики часнику. Ви отримаєте супер суміш, яка лікує герпес.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал