Ці продукти необхідно вживати, вони навіть важливіше пробіотиків! Варто знати кожному!

Про це варто знати, щоб залишатися здоровим, а також щоб позбутися від хвороб!

Ці продукти необхідно вживати, вони навіть важливіше пробіотиків! Варто знати кожному!

В останні роки ми почали розуміти, що майже все, що ми їмо, від пробіотичного йогурту до порції спаржі або жирної свинячої відбивної, впливає на мікроби, які живуть в нашому організмі.

Стає ясно, що ці мікроби, в свою чергу, грають ключову роль в нашому здоров’ї, як хороші, так і погані.

Чому клітковина в кишечнику важливіше пробіотика?

  1. Ми можемо розділити мікроби на дві ключові категорії: ті, які постійно живуть в кишечнику людини, і ті, які проходять через кишечник.
  2. Мікроби з пробіотичних продуктів насправді не перебувають у нашому кишечнику. Вони корисні для здоров’я, але вони не поповнюють постійну мікрофлору.
  3. Зосередившись виключно на цих сучасних продуктах, ми не приділяємо належної уваги постійним мікробам.
  4. А наші рідні мікроби потребують клітковині. Ці мікроби купуються при народженні, в ранньому дитинстві, а деякі трохи пізніше.
  5. Ці кишкові мікроби необхідні для нашого здоров’я і виживання. Вони допомагають тренувати нашу імунну систему. Вони знаходяться в постійному контакті з нашою нервовою системою. І вони допомагають підтримувати тонкий баланс нашого кишечника.
  6. За тисячоліття адаптивної еволюції ці скромні кишкові мікроби стали одними з наших кращих союзників.
  7. У більшості окремих мікробів дуже коротке життя. Таким чином, ви будете прокидатися з абсолютно новими поколіннями мікробів щоранку.
  8. Багато зміни можуть відбуватися в цих поколіннях мікробів. Особливо якщо щось змінюється в їх навколишньому середовищу. Наприклад, підвищення pH (зниження кислотності), введення нової їжі, відсутність клітковини в раціон або атомна бомба антибіотиків.

Йогурт не рятує від поганої кишкової флори, а клітковина це робить

Ви повинні знати, що з йогуртом ви не відновили свої кишкові бактерії, незалежно від того скільки живих або активних бактерій або штамів включено. Вони просто не підходять для тривалого життя в вашому людському кишечнику.

Ми вже давно знаємо, що клітковина корисна для нас. Вона допомагає зменшити вживання калорій і підтримувати регулярність усунення відходів. Але це найпотужніший інструмент, який ми повинні дати нашим рідним мікробам.

Волокно складається з довгих ланцюжків вуглеводів. Оскільки ці вуглеводи пов’язані складними зв’язками, ці молекули важко, а іноді і неможливо, перетравлювати. У людей просто немає ферментів, необхідних для розщеплення багатьох типів клітковини. А це означає, що ці сполуки залишаються недоторканими в нижній частині кишечника, де корисні мікроби ними харчуватися. В результаті це стимулює зростання і здоров’я корисних мікробів.

Якщо ми їмо продукти, що містять прибіотикові волокна, кишкові мікроби, в свою чергу, винагороджують нас, створюючи з’єднання, які можуть допомогти пом’якшити запалення і захистити нас від інфекції. Ці сполуки, відомі як метаболіти, є мікробними побічними продуктами, які викидаються в процесі метаболізму мікробів, щоб перетравлювати їжу, яка потрапляє на їх шляху. На щастя, ці побічні продукти виявляються корисними для нас.

Чим більше пребіотичної клітковини, тим більше корисного мікробіома

Дослідження показали, що на кожні 10 грам пробіотичних вуглеводів, які потрапляють в кишкову мікробіоту, то з’являється приблизно три грами додаткових бактерій.

Це близько 3 трильйонів нових організмів. Це не погана компенсація за те, що ви з’їли трохи цільного зерна і овочевий салат.

Тому, коли мова заходить про пробіотики, то «з’їжте їх і примножте», і ви захистите себе від великого числа все більш поширених проблем зі здоров’ям. Все, що вам потрібно зробити, це їсти їжу корисну для мікробів!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал