4 засоби для лікування метеоризму в домашніх умовах!

Існує кілька лікарських рослин, які можуть бути дуже ефективними в боротьбі з метеоризмом. Наприклад, кмин, кріп, кориця і імбир.

4 засоби для лікування метеоризму в домашніх умовах!

1. Кмин.

Додавання невеликої кількості кмину в їжу може бути дуже корисним для боротьби з метеоризмом. Особливо в їжі, яка стає причиною метеоризму, наприклад бобові.

Кмин, усуваючи метеоризм, також допоможе зменшити біль у животі, яку вони викликають. До того ж будучи багатим Куминова альдегідів, він сприяє гарні функції шлунково-кишкового тракту.

2. Фенхель.

Другим засобом для лікування метеоризму, природно, є фенхель. Насправді, як насіння, так і коріння і листя використовуються для полегшення витіснення газів з травного тракту.

Фенхель є дуже поширеною лікарською рослиною для травної системи. Особливо, коли ми страждаємо здуттям живота після їжі. Мало того, він також є хорошим регулятором функцій кишечника. Наприклад, як при запорах, так і при діареї.

Ми можемо взяти настій фенхелю, а також додати його в сирі салати, соки, смузі… До того ж його можна приймати в капсулах або використовувати його ефірну олію для масажу живота.

3. Кориця.

Кориця – дуже популярна пряність, яка відрізняється своїми протизапальними, антимікробними, антиоксидантними, антидіабетичними і протираковими властивості. Отже, це також потужний травне засіб.

Кориця особливо корисна, коли мова йде про природному лікуванні метеоризму і виведення газів в цілому. Рекомендується також у випадках розлади шлунка, кишкових паразитів і для поліпшення функції печінки.

4. Імбир.

Через його протизапальних та травних властивостей імбир може допомогти зменшити гази і розлад шлунка.

Нарешті, імбир є відмінним засобом для травної системи. Його кореневище яке відрізняється особливий складом, який поліпшує шлунково-кишкову діяльність.

До того ж, ще володіє вітрогінними властивостями, це також гарне природне проносне, яке не подразнює кишечник.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал