5 ознак нестачі кисню в крові — корисна пам’ятка

Обов’язково прочитайте 5 ознак нестачі кисню в крові. Корисна пам’ятка допоможе зрозуміти причини незадовільного стану здоров’я, коли на перший погляд серйозних захворювань немає.

Дихання — це мимовільна дія, що здійснюється нашим тілом, незалежно від того, усвідомлюємо ми це чи ні. Це означає, що ми повинні активно змушувати себе не дихати, а не навпаки. Наші тіла потребують кисню, щоб вижити. Не тільки, щоб вдихати повітря, але і циркулювати кисень через кров, яка потім поставляє кисень в усі життєво важливі органи, клітини і тканини організму. Коли в нашій крові не вистачає кисню, медики кваліфікують це, як гіпоксемія.

5 ознак нестачі кисню в крові — корисна пам’ятка

Відчуття слабкості, миттєві запаморочення

Оскільки ваша кров переносить кисень по всьому тілу, ослаблення або запаморочення означає, що кров не переносить достатню кількість кисню в різні місця організму.

Перевтома

Затяжна втома є основним признаком, що тіло не насичується киснем в потрібній кількості. Як відомо, втома буває різною. Але втома, пов’язана з гіпоксемією, є хронічною і нескінченною.

Люди найчастіше говорять, що відчуття втоми приходить в обідній час, і навіть довгий сон не допомагає.

Сильне серцебиття

Почуття тривоги часто класифікується з сильним серцебиттям. Це ознака того, що ваше серце наполегливо трудиться, щоб отримати кисень в усі тканини і органи. Якщо ніколи раніше не було симптомів тривоги, але репер відчувається сильне серцебиття, яке не супроводжується тривогою, цей стан може бути пов’язаний саме з гіпоксемією.

Задишка

Звісно, коли організму не вистачає кисню, то з’являться проблеми і з дихальною системою. Коли у вас виникають проблеми з диханням, то від цього постраждає і насичення організму киснем.

Головний біль і заплутаність

У вас коли-небудь стукало в скронях після затримки дихання? Багатьом знайомий головний біль, який час від часу турбує людину своїми неприємними симптомами. Сам по собі, головний біль не є страшною ознакою нестачі кисню в крові. Та, якщо він поєднується з розгубленістю, запамороченням і поганою координацією, він може бути симптомом того, що тіло не циркулює достатню кількість кисню, якого воно потребує.

Зверніть увагу на 5 ознак нестачі кисню в крові. Ця корисна пам’ятка допоможе зрозуміти ймовірну причину вашого нездужання. Будьте здорові!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал