Причини печії і як її лікувати природним шляхом. А все дуже просто

Прийміть ці кроки для природного зцілення, і ніколи не погоджуйтеся на здоров’я нижче оптимального!

Причини печії і як її лікувати природним шляхом. А все дуже просто

1. Харчова чутливість

Чутливість, особливо до таких речей, як глютен або молочні продукти, перешкоджає травленню. Коли організм не може перетравлювати їжу, вона залишається в шлунку і не може пройти через іншу частину вашої травної системи. Ця надлишкова їжа в шлунку може викликати кислотний рефлюкс.

Рекомендується виключити з раціону глютен і молочні продукти. Якщо ви маєте складні хронічні захворювання, то настійно рекомендується виключити з раціону всі зернові і бобові.

2. Погане харчування

Печія – це сучасна хвороба. У наших предків мисливців або збирачів її не було. І оскільки наші гени не змінилися, необхідно взяти до уваги одну річ, яка повністю змінилася: наше харчування. Деякі продукти погіршують симптоми печії, особливо алкоголь, кофеїн і смажена їжа. А також перевищення цих продуктів призводить до збільшення ваги. Надмірна вага тисне на шлунок, викликаючи спазми і вихлюпування кислоти в шлунку.

Відмова від оброблених продуктів для справжніх цільних продуктів. Спробуйте виняткову дієту, щоб побачити, які продукти погіршують ваші симптоми. Виключіть алкоголь, смажені продукти і кислотні речовини. І, звичайно ж, зверніть увагу на своє тіло і навчіться розпізнавати його сигнали голоду і ситості.

3. Дуже мало шлункової кислоти

Всупереч поширеній думці, рефлюкс часто вже не викликаний надмірним виробленням шлункової кислоти. Шлункова кислота потрапляє в стравохід, тому що сфінктер розслаблюється, коли не повинен. Проте, дуже мало шлункової кислоти є відмінним джерелом печії, так як запобігає травленню. Шлункова кислота відіграє важливу роль в організмі.

Вона розщеплює їжу на амінокислоти, а також вбиває бактерії, дріжджі, віруси і паразити, які потрапляють в наш травний тракт. Низький вміст шлункової кислоти пов’язано з надмірним зростанням дріжджів, дефіцитом вітаміну В12, паразитами і навіть тривогою і депресією.

4. Стрес

Часто ігнорується, але стрес робить глибокий вплив на організм. Це проявляється в фізичних симптомах. Особливо часто таких як прискорене серцебиття, м’язова напруга і нестійкі спазми. А також проблеми з травленням, такі як діарея і рефлюкс.

Пріоритет зниження стресу. Подбайте про себе, прийнявши деякі стратегії для зняття стресу, такі як фізичні вправи, медитація, ремесла або мистецтво. Якщо вам важко розслабитися, спробуйте заняття йогою або медитацію з гідом.

5. Розростання бактерій тонкої кишки

Наша кишкова мікрофлора має важливе значення для нашого благополуччя. Дисбаланс в типах і кількості певних бактерій в травному тракті може привести до всіх видів шлункових ускладнень. Давно відомо, що бактерії H. pylori є основною причиною виразкової хвороби (хворобливі виразки шлунка і кишечника). А також починають підозрювати, що вони залучені в гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

Доберіться до кореня симптомів рефлюксу і попрощайтеся зі своєю щоденною дозою ліків, які блокують кислоту. Але не змирись з думкою, що ти будеш залежати від медицини назавжди.

Прийміть ці кроки для природного зцілення, і ніколи не погоджуйтеся на здоров’я нижче оптимального. Ніколи не переставайте питати у лікаря про причини симптомів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Рейтинг 👍
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал