5 способів, щоб позбутися від розацеа: ефективні народні засоби

Для полегшення симптомів можна вибрати комплексне лікування. Наприклад народні засоби можуть бути особливо ефективні.

Почервоніння наприклад, при фізичних навантаженнях або сором, є дуже поширеною і нормальною реакцією.

Але, деякі люди можуть мати цей червонуватий колір на обличчі набагато довше.5 способів, щоб позбутися від розацеа: ефективні народні засоби

Мало того області почервоніння, можуть супроводжуватися ураженнями шкіри. Їх часто помилково приймають за сонячний опік. Але червоні плями викликані станом шкіри, яке називається розацеа.

Розацеа зазвичай проявляється в центральній області тіла, щік, носа, чола й підборіддя. Але причини виникнення мало вивчені.

Є кілька природних альтернатив, які ви можете спробувати:

Овес

Овес має протизапальні властивості і має заспокійливу дію. Тому ідеально підходить для зняття свербіння і зменшення почервоніння. Можна приготувати пасту, змішавши кілька ложок вівсянки з невеликою кількістю води. Потім нанесіть на уражену ділянку. Залиште на 20-30 хвилин, а потім видаліть.

Ромашка

Ромашка особливо корисна для шкіри, так як вона діє на шкіру як вівсянка. Ви можете використовувати розбавлене ефірне масло ромашки або чай, наносячи його прямо на шкіру.

Рекомендується повторити застосування кілька разів протягом дня для досягнення найкращих результатів.

Алое вера

Ця рослина має регенеруючу, загоювальну і зволожуючу дію. Щоб використовувати її, рекомендується видалити лист і дати рідині стекти. Після цього видаліть зелену частину і зберігайте рослинний гель в контейнері. Наносіть на уражені ділянки.

Мед

Потужний зволожувач шкіри, дуже корисний для страждаючих розацеа. До того ж деякі види меду, такі як КАНУК і Манука, особливо ефективні при лікуванні цього захворювання. Ви можете нанести мед прямо на уражену ділянку і залишити на кілька хвилин.

Солодка

Солодка здатна зменшити почервоніння шкіри, особливо корисна при симптомах розацеа. Спробуйте змішати столову ложку екстракту солодки з чайною ложкою меду і гелю алое вера. Нанесіть суміш на уражену ділянку шкіри. Залиште на 15 хвилин і потім промийте теплою водою. Повторюйте процедуру двічі на день.

Але, є фактори, які можуть погіршити симптоми розацеа. Наприклад, такі як надмірна дія сонця і деяких видів їжі, таких як гостра їжа.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал