8 трав, які зможуть природним чином вбити внутрішніх паразитів! Швидко і ефективно

Більшість з нас не знають, як часто зустрічаються паразити в нашому житті. Вони існують в більшій кількості форм, ніж ми можемо собі уявити. Майже третина населення планети заражена тим чи іншим видом паразитів.

Може бути ще багато паразитів, які ми ще не вивчали. Це означає, що ми можемо бути заражені ними, і ми ще не можемо знати про це. З огляду на те, що у Candida є всі властивості, які роблять його паразитом, можна сказати, що більша частина населення планети страждає від різних проблем зі здоров’ям через паразитів.

8 трав, які зможуть природним чином вбити внутрішніх паразитів! Швидко і ефективно

Ось 8 трав, які можуть усунути паразитів. Коли ми говоримо «трави» тут, термін охоплює трави, продукти харчування та інші джерела, які можуть допомогти вбити паразитів!

Дивовижні 8 трав, які природним чином вбивають внутрішніх паразитів:

  1. Чорний горіх і зелений корпус. Травники по всьому світу люблять використовувати чорні волоські горіхи і їх зелені шкаралупи для очищення кишечника і крові. Корпус вважається дуже ефективним в лікуванні грибкових інфекцій. Ви також можете зробити сік з корпусу для знищення паразитів. Але переконайтеся, що ви використовуєте тільки «зелені» корпуси.
  2. Часник. Часник працює проти всього, що шкідливо для вашого організму. Це включає в себе все, як гриби, віруси, рак, паразити, бактерії і навіть вампіри! Це одна з найбагатших трав, про які ми тільки можемо подумати. Він також здатний хелатувати важкі метали, видаляючи їх з організму. Він також дуже ефективний у стримуванні таких комах, які кроволюбиві – бліх, кліщів і комарів.
  3. Полин. Полин, також відома як Artemisia absinthium, впізнається по маленьких жовтувато-зелених квіток. Квіти і листя рослини використовуються для лікування різних проблем шлунка. Це також дуже ефективний засіб для знищення кишкових черв’яків. Шалені мами не повинні використовувати полин. Він має великі антимікробні переваги і може також допомогти в лікуванні інфекцій.
  4. Чебрець. Ця трава працює в стимуляції нашого вилочкової залози. Тимус є важливою залозою і частиною нашої імунної системи. Таким чином, чебрець допомагає стимулювати наш природний захисний механізм. Він також ефективно працює з ехінацеєю. Використовуйте масло чебрецю для знищення багатьох видів паразитів. Це також вбиває паразитів в нашому кишковому тракті.
  5. Гвоздика. Ефірна олія гвоздики століттями використовувалося для знищення яєць глистів, які залишилися в нашому кишечнику. Насправді, дослідники вважають, що це єдина трава, яка може вбити більшість яєць паразитів. Обов’язково використовуйте його з полином і чорним горіхом, щоб повністю знищити життєвий цикл паразитів. Інші переваги гвоздики включають противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості. Масло володіє широкими антимікробними властивостями.
  6. Масло орегано. Масло материнки містить дуже велику кількість антиоксидантів, які руйнують вільні радикали. Він також володіє сильними антибактеріальними, протигрибковими, противірусними та протипаразитарними властивостями. Він класифікується як дуже потужний «вбивця», який може переналаштувати мікробне середовище в вашому кишечнику. Є так багато досліджень, які показують переваги масла орегано в лікуванні дуже багатьох станів, починаючи від інфекцій на основі паразитів і закінчуючи різними видами раку.
  7. Китайська золота нитка. Протягом тисячоліть китайці використовували золоту нитку або coptis chinensis для лікування різних видів інфекцій, що викликаються бактеріями, найпростішими, дріжджами і паразитами. Він отримує більшість своїх антимікробних властивостей від з’єднання, відомого як берберин, знайдений в ньому.
  8. Діатомова Земля. Якщо ви приймаєте їжу з діатомової землі, це може допомогти в поглинанні багатьох видів шкідливих мікробів і речовин.

Це включає: метил ртуть, ендотоксинів, паличка, залишки ліків, залишки фосфорорганического, пестициду, віруси.

Деякі з основних переваг для здоров’я включають знищення кишкових паразитів, знищення вірусів, підтримання балансу внутрішньої флори і поглинання токсинів.

Це також допомагає в очищенні нашого кишечника. Слід подбати про те, щоб ви не вдихали діатомову землю, тому що це може викликати іригацію в легенях. Це тому, що він існує в тонкій порошкоподібної формі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал