А ви знали про корисні властивості шкірки лимона для здоров’я? Ні, то я вам розкажу!

Користь для здоров’я лимонів і лимонного соку досить добре відома. Але якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, використовуєте тільки лимон.

Але, чи знаєте ви, що лимонна шкірка містить ще більше поживних речовин, вітамінів і корисних для здоров’я властивостей?

Живильні речовини в лимонній шкірці.А ви знали про корисні властивості шкірки лимона для здоров'я? Ні, то я вам розкажу!

  1. По-перше, в складі лимонної шкірки в 5-10 разів більше вітамінів, ніж в лимонному соці. До того ж шкірці міститься клітковина.
  2. По-друге, вона також містить калій, магній, кальцій, фолієву кислоту і бета-каротин.

До того ж запобігає остеопорозу завдяки високому вмісту кальцію – лимонна цедра містить велику кількість кальцію і вітаміну C. Мало того, було показано, що шкірка лимона допомагає запобігти остеопороз, запальний поліартрит і ревматоїдний артрит.

Зменшити окислювальний стрес з допомогою біофлавоноїдів

Лимонна шкірка містить біофлавоноїди, які допомагають знизити рівень окисного стресу. Ця порція лимона особливо допомагає в ліквідації токсичних елементів в організмі і ліквідації канцерогенних елементів.

Користь для здоров’я від шкірки лимона

  • Лимон часто використовувався для профілактики і лікування раку. Мало того, вони є антимікробними та захищають від багатьох інфекцій.
  • Коли споживається шкірка лимона, запобігає кілька видів раку, включаючи рак шкіри, рак товстої кишки і рак молочної залози.
  • До того ж дослідження показало, що споживання лимонної шкірки в чаї було корисно для запобігання розвитку ракових клітин.
  • Ще цедра містить Q40, який, може запобігати і зцілювати рак.

Як правильно їсти лимонну цедру

Існує багато способів ефективного використання лимонної шкірки. Говорячи про використання на кухні, лимонна цедра дуже універсальна. І необхідна, оскільки її можна використовувати в багатьох рецептах, солодких і солоних, чи то випічка, чи тушковані або варені, салати і чаї.

У джемах, і варенні, лимонна шкірка і інші цитрусові завжди будуть дуже корисні.

Вдома і красі, як в скрабах, миючих засобах, ароматизаторах, відбілювача, кремах – лимонна шкірка дуже універсальна і корисна в цій сфері.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал