АКТУАЛЬНО для тих, хто багато сидить! Робіть щодня вправу Кацудзо Ніші “Золота рибка”

Для всіх тих, хто багато сидить. Стала робити щодня вправу Кацудзо Ніші золота рибка

Я думаю багатьом відомий японський професор Кацудзо Ніші, як засновник своєї оздоровчої системи для здоров’я серця, хребта і судин – у нього навіть є свій звід правил, яких потрібно дотримуватися для того, щоб зберегти здоров’я, молодість і спокій. Я вже якось писала про його віброуправи – вони прості, їх багато хто знає і так, користь виразно відчувається.

І ось все ж вирішила спробувати ще одну вправу професора Ніші – золота рибка – вона також дуже проста, але як вважається досить ефективна і підходить всім, хто довго сидить або просто хоче підтягнути здоров’я хребта і серцево-судинної системи. Я робила її протягом 2 місяців кожен день, і тепер можу розповісти про результати, як робила і знайшла недоліки.

Зображення з сайту Яндекс картинки – вільний доступ

Отже, як я вже і казала вправу – золота рибка – найчастіше рекомендовано тим, хто веде малорухливий спосіб життя, ходить мало і виконує мінімум фізичних вправ. Я б не віднесла себе до людей з малорухливим способом життя, особливо з гімнастикою, яку я роблю зараз (скоро підведу підсумки і розповім про неї), але от хотілося б спробувати щось ще, і краще за все просте і за часом невитратне, і як завжди виручають вправи з Азії. Давайте докладніше розберемо, коли вправа – золота рибка -дійсно працює, і як саме вона працює.

  • підвищення обміну речовин (вважається, що за допомогою вправи Ніші можна схуднути в області талії і боків)
  • зміцнює серцевий м’яз і нормалізує його роботу
  • покращує кровообіг в малому тазу (це до речі теж дуже корисно, тому що в звичайному житті ми майже не робимо ніяких вправ на дану область, та й сидимо досить багато)
  • дуже багато говорять про хороший ефект на хребет – вважається, що воно виправляє викривлення, нівелює всі проблеми з хребтом, а також профілактика будь-яких порушень з ним – ось це мене найбільше і зацікавило
  • дехто каже про те, що зміцнюється дихальна система

За кількістю трохи корисностей, але беремо не кількістю, а якістю – нехай трохи, але функції важливі, і добре якщо б золота рибка нам допомогла. Про протипоказання до гімнастики і вправах професора Кацудзо Ніші майже нічого і не говорять, нібито вона може підійти всім, але я б так не сказала – вправу не варто робити при наявності: тромбозу, тромбофлебіту (так як це все-таки віброуправа), а також наявність застуди, вагітності – це варто обговорити з провідним фахівцем.

Золота рибка – як робити і що вийшло:

Я найчастіше робила вправу Ніші з ранку, як віброуправи для капілярів, так і це довелося на ранкові години – роблю, як я прокинусь (коли робила японську гімнастику, то поєднувала)  – ввечері мені не подобається – бадьорить), але рекомендують його робити двічі в день.

  1. отже, вихідне положення – лежачи на спині, руки витягнуті прямо над головою
  2. ноги витягнуті прямо, шкарпетки направляємо на себе, а п’яти притиснути до поверхні на якій лежите
  3. пару раз потягується, ніби розпрямляючись і витягуємося
  4. руки заводимо за голову, склавши в замок на потилиці
  5. і виконуємо швидкі, вібраційні руху в різні боки (вліво і вправо) 1-3 хвилини, руху – нагадують плаваючу у воді рибку. Але тут треба стежити, щоб хребет максимально був нерухомий (перший час напружуєшся і стежиш за цим, але потім звикаєш і напруги немає)

Зображення з сайту Яндекс картинки – вільний доступ

Що ж у мене вийшло в результаті, скажу відразу – швидкого результату чекати не варто місяць півтора як мінімум, я відчула ефект приблизно через місяць регулярного виконання золотої рибки, дійсно хребет став більш розслаблений, і менше мене турбує поперек і шия (так як з’явилися проблемки після однієї невдалої гімнастики ), в цілому з’явилася бадьорість, але ось схуднути просто так мені не вдалося, як би не хотілося.

Це своєрідна вправа змушує солі в нирках ворушитися, тут і мінус і плюс одночасно, тому якщо є великі відкладення солей в нирках, то від вправи – золота рибка доведеться відмовитися. В цілому, вправа непогана допомагає розворушитися, зняти напругу і втому, якщо довго сиділи – це підтверджую.

З мінусів знайшла тільки вплив на нирки, і то, комусь це знання може і не знадобитися. Більш недоліків не знайшла – АТ не підскочив, спина не турбує і все в цілому дуже непогано, особливо тоді, коли немає часу навіть на найпростішу зарядку.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендовано звернутись до лікаря, при виникненні будь-яких змін в організмі! Пам’ятайте, при наявності будь-яких складних проблем в організмі – потрібна консультація фахівця.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал