Базилік нормалізує баланс гормонів, рівень цукру, вагу і це ще не все …

Дізнайтеся, як правильно його вживати і при яких хворобах особливо рекомендується!

Базилік нормалізує баланс гормонів, рівень цукру, вагу і це ще не все ...

Ця рослина має багату історію. Його використовували ще в стародавньому сході 3000 років тому, а також згадується про нього в Ріг Веді близько 1500 р.

Адаптогени – це унікальний клас цілющих рослин. Вони допомагають збалансувати, відновити і захистити організм. Як пояснює натуропат Едвард Уоллес, адаптоген володіє специфічною дією: він допомагає реагувати на будь-який вплив, нормалізує фізіологічні функції.

Адаптогенні трави можуть оздоровлювати наднирники, допомагаючи вам адекватно реагувати на стрес. Адаптогени включають Ашваганда, астрагал, женьшень, корінь солодки, базилік, а також деякі гриби і родіолу.

Їх використовують для лікування:

 1. тривожності, занепокоєння, а також для посилення стійкості до стресу
 2. надниркової втоми
 3. гіпотиреозу
 4. акне
 5. глікемії
 6. раку

Журнал Nutrition and Cancer опублікував фантастичний огляд, в якому розповідалося про дослідження, що підтверджують здатність базиліка допомагати зцілювати рак.

Базилік має протизапальні та імунні властивості, які захищають від болю, стресу і захищають життєво важливі органи, особливо печінку. Отже, люди, які регулярно вживають базилік, менш схильні до імунологічних порушень і менш схильні до розвитку ракових клітин.

Фітохімічні речовини в святому базиліці запобігають раку шкіри, печінки, легенів і шкіри. Вони підвищують антиоксидантну активність, змінюють експресію здорових генів і викликають загибель ракових клітин. А також запобігають ріст судин, сприяють росту клітин раку і зупиняє метастазування.

А також він запобігає пошкодженню ДНК, викликане радіацією.

В результаті рослина не тільки вбиває рак, але і запобігає його і навіть захищає організм від небезпечного лікування раку, що робить його природним лікуванням раку.

Дібет

З середини 1990-х років широко відома здатність базиліка контролювати рівень глюкози в крові. В результаті його вживання рекомендують при діабеті та ожирінні.

Акне

А також базилік широко використовувана для догляду за шкірою. Особливо цінується ефективність ефірних масел базиліка проти бактерій, що викликають прищі.

Гормони

У статті, опублікованій в журналі Die Pharmazie (по-німецьки «Фармація»), описується, що гіпоглікемічний ефект базиліка, можливо, обумовлений його здатністю регулювати рівень кортизолу.

Часто ігнорований «гормон стресу», як його зазвичай називають, є причиною цукрового діабету. Дисбаланс кортизолу завдає шкоди навчанню, пам’яті, зниження імунної функції, щільності кісток, а також збільшення ваги і серцевих захворювань.

Підвищений рівень кортизолу настільки небезпечний, що «Психологія сьогодні» називає кортизол «ворогом № 1».

Симптоми високого рівня кортизолу включають (але не обмежуються ними):

 1. Збільшення ваги, особливо навколо живота
 2. Опухле, почервоніле обличчя
 3. Прищі, а також інші зміни в шкірі
 4. Високий кров’яний тиск
 5. Перепади настрою
 6. Високі рівні тривоги
 7. М’язові болі
 8. Поганий сон, а також втома
 9. Часте сечовипускання
 10. Надмірна спрага

Рекомендується пити чай з базиліка, додавати його в страви, а також використовувати для створення домашніх масок, кремів і тоніків.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал