Більше 5 років п’ю капсули Омега 3: розповідаю, чому тепер з ними не розлучаюся (п’ю для жіночої краси)

Більше 5 років п’ю капсули Омега 3: розповідаю, чому тепер з ними не розлучаюся (п’ю для жіночої краси)

Сьогодні я хочу вам розповісти про свій досвід прийому добавки Омега 3. У статті не буде дозувань прийому даної добавки, так як це індивідуально. Однак хочу сказати, що перед прийомом препарату я не тільки відвідала лікаря, але і здала аналізи (індекс Омега 3). І тільки після отримання аналізу мені лікар і призначив цю добавку.

Більше 5 років п'ю капсули Омега 3: розповідаю, чому тепер з ними не розлучаюся (п'ю для жіночої краси)

Фото волосся в кінці статті. Довжина мене повністю влаштовує, а ось густоти – немає.

Важливо: обов’язково перед прийняттям препарату проконсультуйтеся з фахівцем.

Отже, хоч я і намагаюся харчуватися правильно (овочі, риба, горіхи, зелень та інше – це часті гості мого раціону. Так що там гості – ці жителі з пропискою), проте Омега 3 мені явно не вистачало по аналізах (хоча саме жирну рибу я їм часто, та й салати з лляною олією і насінням льону люблю).

Пила я багато препаратів від дешевих до дорогих, і я моніторила показники по аналізах. Так ось в норму показник конкретно Омега 3 прийшов після курсу Omega 3 Fish Oil Concentrate від Solgar:

Купую я баночки по 120 капсул. Баночки досить об’ємні

Самі капсули досить великі, однак ковтати легко. У мене син дуже любить розжовувати такі капсули, і якщо від більшості капсул інших виробників він плювався – траплялися трохи гіркі, то жодну з цих він поки не виплюнув).

Великі овальні капсули жовтуватого кольору

Чому я почала пити капсули Омега 3

Ті користувачі, які читають мене давно, знають, що у мене проблеми з волоссям – тривалий час випадають. Яких тільки лікарів я не пройшла, яких тільки аналізів ні здала – все в нормі. І тоді я почала копати в плані вітамінів. Загалом, за результатами у мене була нестача Омега 3 (хоча перед здачею аналізів я пропивала курс недорого риб’ячого жиру з аптеки).

Які результати

Відразу хочу сказати, що випадати волосся після прийняття вітамінів у мене не перестали, але якщо раніше моя постійна довжина волосся ледве-ледве доходила до плечей, то зараз до середини спини. Так, волосся у мене більше не стало, але вони виглядають явно краще.

Тобто волосся як росли, так і ростуть, але ось ламкість у них не така шалена, як раніше. Це величезний плюс для мене.

  1. Що стосується шкіри – вона стала чистішою. У мене розширені пори, і раніше мені доводилося частіше їх чистити. Зараз цю процедуру я роблю рідше, так як немає потреби проводити її частіше.
  2. На зволоженні шкіри, пружності я не помітила ніяких змін. Єдине – губи так не сохнуть, рідше користуюся гігієнічними помадами.
  3. А ось на стані нігтів Омега 3 вплинула дуже сильно. Я не встигаю стригти нігті, підправляти форму. Раніше я тряслася над кожним нігтиком, боялася, що зламаються, так як відростити мені їх було ну дуже складно. Зараз спокійно позбавляються від довжини, залишаючи 2-3 мм вільного краю.

Фото мого волосся

Ну і хочу відзначити ще одну особливість – з капсулами Омега 3 у мене виходить швидше і легше худнути. Природно, я дотримуюся певної дієти і додаю фізичні навантаження. Мабуть якось впливають капсули на обмінні процеси. Загалом, п’ю я тільки капсули від Солгар, так як від інших такого ефекту я не бачила.

Дуже цікаво почитати, а чи бачили мої читачі будь-які зміни на собі від прийняття подібних капсул.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал