Болі в кістках і суглобах: причини, симптоми і 4 найефективніших засоби для позбавлення

Іноді у вас виникають болі в тілі, які не проходять? Це нездужання може бути проблемою в ваших кісток!

Так, біль в кістках існує і зустрічається досить часто. Особливо у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, і тих, хто занадто інтенсивно тренується. А також при великих фізичних навантаженнях і травмах.

Болі в кістках і суглобах: причини, симптоми і 4 найефективніших засоби для позбавлення

Що таке біль в кістках?

 1. Кістки в нашому тілі мають найжорсткіші тканини, якими володіє людське тіло. Хоча вони жорсткі, вони дуже мінливі. Це означає, що в момент народження до 20 років кістка росте. Це означає, що кістки відновлюються швидко, що надзвичайно корисно для здоров’я.
 2. Біль в кістках – це біль, яка виникає в основному в суглобах і кінцівках людини. Біль може бути схожа на ту, що відчувається при запаленні суглобів. Це може бути переплутано з болем в суглобах через те, що вони пов’язані.
 3. При переломах, тріщинах або зносі в кістках, суглоби або м’язи навколо нього запалюються. З цієї причини багато фахівців стверджують, що обидва захворювання однакові або що вони тісно пов’язані.

Які причини болю в кістках?

Основні причини болю в кістках можуть бути різними. Серед багатьох можна згадати:

 • перелом,
 • остеопороз,
 • артрит,
 • біль через хронічні захворювання,
 • метастатичний рак,
 • лейкемія,
 • остеомієліт.

Симптоми майже завжди залежать від причин болю.

 1. Набряк і почервоніння. Коли в кістки відбувається травма, уражена ділянка опухає.
 2. Хрускіт при русі. А також ми чуємо клацання в суглобі.
 3. Біль у спині. Остеопороз дуже сильно пов’язаний з болями в спині, а також з похилою поставою.
 4. Переломи кісток. Рак кісток викликає руйнування кісток, а також призводить до утворення грудок під шкірою і поколювання в ураженій частині.
 5. Болі в суглобах виникає тому, що кровопостачання кісток переривається, і вони починають послаблювати функцію суглобів.
 6. Жар в ураженій ділянці кістки. Коли є інфекція, область починає нагріватися, а також червоніє і ускладнює рух.
 7. Біль в кістках дуже схожа на біль в м’язах. З цієї причини симптоми дуже схожі. В принципі біль може початися і поступово посилюватися. Біль не постійна, але час від часу з’являється через деяких рухів.
 8. У сидячих людей ці симптоми з’являються через відсутність руху в кінцівках. Не маючи великого руху, кістки і суглоби втрачають свою силу і міцність.

Природні засоби для полегшення болю в кістках

1. Імбир

Так, імбир є вирішенням багатьох хвороб, і біль в кістках не виняток. Його основний інгредієнт, гингерол, дає переваги від використання як протизапальний засіб, тому він буде дуже корисний для зняття болю в кістках.

Вам потрібно тільки змішати імбир, мед і трохи води в блендері і дати настоятися не менше 20 хвилин. Додавати в чай ​​або просто в теплу воду і пити кілька разів на день.

2. Куркума

Це досить ефективний знеболюючий засіб, який використовується особливо при болях в суглобах і кістках. А також діє як протизапальний і антиоксидантний засіб. З цієї причини це одне з найкращих рішень для болю в кістках.

Якщо ви хочете приготувати ліки з цієї неймовірної спецією, вам знадобиться додаткові інгредієнти, такий як мед, чорний перець і масло.

Змішайте 1 склянку меду з 1 столовою ложкою куркуми, 1/4 чайної ложкою порошку чорного перцю. Потім додайте любо масло на ваш смак: кокосове, вершкове, оливкове і т.д .. Додавайте в теплу воду або чай або молоко по 1 чайній ложці на 200 мл рідини.

3. Розмарин

Це лікарська і ароматична рослина можна використовувати для усунення та зменшення болю в кістках. Завдяки своїм природним компонентам він не викликає побічних ефектів.

Якщо ви хочете використовувати ці ліки, то вам слід тільки зробити чай з цієї чудової рослини. Пити по 1-2 чашки в день.

4. Кропива

 • Ця рослина широко використовується для цього типу болю. В принципі це відмінний заспокійливий і відновлюючий засіб, що запобігає знос кісток. Кропива очищає кров і відновлює ділянки, де болить кістка.
 • А також ця рослина допоможе поліпшити кровообіг в організмі і зберегти здоров’я суглобів.
 • Рекомендується пити чай з кропивою 1 раз в день. Особливо потужні лікувальні властивості має кропива зібрана в травні.

Особливо важливо правильне і добре збалансоване харчування і помірні фізичні навантаження.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал