Ці 9 продуктів кращі захисники від раку, хвороби Альцгеймера, катаракти і не тільки …

В результаті ви рятуєтеся від зайвої ваги, отримуєте більш чисту шкіру і покращите свій настрій і підвищите якість свого життя!

Можливо, ви раніше чули, що слід їсти від 5 до 7 порцій фруктів і овочів в день, але, є ще досить вагомі причини, щоб вибрати яблуко замість цукерок і тушковані або сирі овочі замість хліба з маслом.

Фрукти і овочі містять натуральні антиоксиданти, які борються зі старінням. Теорія старіння від вільних радикалів говорить, що ми старіємо, тому що наші клітини накопичують пошкодження вільних радикалів від впливу тютюну, забруднювачів повітря, сонця і хімічних речовин.

Ці 9 продуктів кращі захисники від раку, хвороби Альцгеймера, катаракти і не тільки ...

Щоб боротися з передчасним старінням клітин, варто їсти продукти з високим вмістом антиоксидантів, які протидіють і борються з вільними радикалами.

Наступного разу, коли ви підете за покупками, додайте ці багаті антиоксидантами продукти в свій список і почніть покращувати своє здоров’я!

1. Брокколі

Цей овоч найбільш концентрований джерело вітаміну С, головної антиоксидантної поживної речовини. Вітамін С підтримує кисневий обмін в організмі і знижує ризик хронічного запалення і раку. Якщо цього було недостатньо, то брокколі містить кілька каротиноїдів, які функціонують як ключові антиоксиданти.

2. Абрикоси

Вони містять потужні антиоксиданти, які включають каротиноїди і вітамін А, який необхідний для росту клітин і функціонування імунної системи. Цей фрукт також корисний для нашого зору, а також він сповнений калію і містить корисну порцію клітковини.

3. Малина

Ці маленькі ягоди постачають організм специфічними антиоксидантами, яких немає в інших продуктах харчування. На додаток до високих рівнів вітаміну С і антоціанів, малина містить еллагітанніни, які складають 50 відсотків антиоксидантного ефекту малини.

4. Вишня

Вона містить керітрін і еллаговую кислоту, яка бореться з раковими клітинами в організмі. Намагайтеся їсти жменю вишень щодня.

5. Кавун

Кавун багатий поживними речовинами і антиоксидантами. А також містить велику кількість вітаміну С і лікопену, що пов’язано зі зменшенням ризику раку простати.

6. Чорниця

Ймовірно, один з найбільш відомих продуктів, багатих антиоксидантами. Ці ягоди мають великий потенціал для здоров’я, особливо з урахуванням їх невеликого розміру. Одна чашка чорниці містить більше антиоксидантів, ніж 20 чашок інших фруктів і овочів. Її антиоксидантна сила є результатом синього пігменту в ягодах, який захищає від запалення, хвороби Альцгеймера та інших дегенеративних захворювань.

7. Шпинат

Він містить велику кількість клітковини, калію і багато вітамінів. А також шпинат багатий каротиноїдами: Лютен і зеаксантин. Які захищають очі від пошкоджень, а також борються з катарактою і віковою макулярною дегенерацією.

8. Бобові

Це відмінне джерело білка, клітковини і поживних речовин, а також виключно багаті флавоноїдами, типом антиоксиданту, який допомагає боротися зі старінням і наявністю вільних радикалів в організмі.

9. Апельсини

Вони багаті на вітамін С. В результаті регулярного вживання вони допомагають запобігти пошкодженню всередині і зовні клітин. А також можуть запобігти раку товстої кишки. Особливо ефективно допомагають знизити тяжкість запальних захворювань, таких як астма, остеоартрит і ревматоїдний артрит.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал