Часті болі в горлі: 11 домашніх засобів для 100% усунення та запобігання

Ці засоби позбавлять від болю в горлі швидко і без побічних ефектів! Збережіть собі рецепти і вони не раз виручать вас!

Стрептококовий фарингіт. В результаті горло може стати червоним, запаленим і дуже болючим. Неприємний запах з рота зазвичай виникає у багатьох пацієнтів, які страждають від інфекції, викликаної стрептококами.

Часті болі в горлі: 11 домашніх засобів для 100% усунення та запобігання

Біль у горлі може бути викликана грипом або застудою. Є й інші чинники, які можуть також сприяти виникненню такого болю. Наприклад, куріння, алергія на домашніх тварин або пилок, сухе повітря, розмови або крик протягом тривалого часу. А також забруднення навколишнього середовища може бути причиною болю в горлі. Цей тип інфекції не заразний.

Симптомами зазвичай є набряк горла, неприємний запах з рота, головний біль, набряк залоз на шиї, біль у горлі. А також утруднене ковтання і біль або дискомфорт при розмові.

Якщо причиною є вірусна інфекція, то антибіотики зазвичай не працюватимуть. Якщо вона бактеріальна, то зазвичай призначають антибіотики.

Чи можуть домашні засоби допомогти з болем в горлі? Так!

Вони дуже ефективні і не мають побічних ефектів.

Ми пропонуємо вам найкращі і перевірені століттями засоби!

  1. Полоскання горла: полоскати солоною водою 2-3 рази на день. Це допоможе зменшити запалення, а також діє як транквілізатор.
  2. Мед: помістіть чайну ложку меду на язик і тримайте поки мед повністю не розчинитися. Бажано не пити після цього 30-40 хвилин.
  3. Імбир: включіть імбир в свій чай або змішайте його з медом. Приймайте його регулярно по 1/2 чайної ложки 3-5 разів на день, щоб швидко полегшити біль в горлі.
  4. Часник: включення часнику в ваш раціон швидко і ефективно допоможе позбутися від таких болів.
  5. Лимон: вживання лимонного соку з водою щодня корисно для усунення таких проблем.
  6. Кориця: Змішайте коричневий порошок (натріть трубочку цейлонської кориці на тертці) з медом. В результаті ви отримаєте потужний засіб для полегшення болю в горлі.
  7. Фіолетовий базилік: залити листя базиліка окропом і вживати як чай з медом.
  8. Ехінацея: ця рослина допомагає стимулювати імунну систему, тому вона ідеально підходить для профілактики ангіни.
  9. Куркума: завдяки своїм протизапальним властивостям, куркума дуже ефективна при цьому типі захворювань. Додайте порошок куркуми в стакан теплого молока і випийте.
  10. Шавлія: закип’ятіть воду, додайте кілька листочків шавлії і дайте настоятися. Потім процідіть і полощіть горло отриманим настоєм.
  11. Солодка: має заспокійливі та протизапальні властивості. Рекомендується вживати у вигляді чаю і сиропів.

А також пийте багато теплої води, щоб уникнути зневоднення. Уникайте куріння, гострої і смаженої їжі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал