Чому для людей за 30 чистка судин необхідна?

Якщо подивитися на статистику передчасних смертей, то можна помітити, що від різних серцево-судинних захворювань помирає близько 7 мільйонів чоловік в рік. Як правило, кожен випадок пов’язаний з виникненням атеросклерозу, головною причиною якого є підвищений вміст холестерину в крові.

Методи очищення судин

Коли мова заходить про позбавлення судин від надлишку холестерину, багато хто думає, що необхідно відвідати лікаря або купити спеціальні ліки. Однак природні компоненти здатні очистити судини без лікарського втручання.

Найефективнішими засобами є:

  • мед – дозволяє зміцнити імунітет, а також прискорює регенерацію травних органів;
  • часник – ефективно бореться з вірусами і здатний нормалізувати тиск;
  • лимон – наявність калію в складі сприяє зміцненню стінок судин, а також запобігає появі тромбів;
  • імбир – виводить з організму холестерин і очищає судини.

Ефект від прийому природних компонентів можна посилити, якщо комбінувати прийом всіх 4-х корисних продуктів.

Як знизити рівень холестерину?

Для профілактики різних захворювань і відновлення імунітету можна приймати суміш з натуральних компонентів: часнику (1 протертий зубчик), лимонного соку (1 столова ложка), кореня імбиру (1 протертий корінь), яблучного оцту (1 столова ложка) і меду (досить 1 чайної ложки).

Метод приготування простий: додати і розмішати інгредієнти. Вживати слід перед кожним прийомом їжі, але не частіше 3 разів на день. У готовому вигляді інгредієнти зберігати в холодильнику (термін придатності – до 5 днів). Позитивний ефект відзначається вже протягом першого тижня прийому.

Важливо відзначити, що тільки народними засобами не вийде привести судини до нормального стану. Рекомендується дотримуватися принципів ЗСЖ, а також стежити за правильним харчуванням. Ретельно підібрана дієта і фізична активність сприятливо позначаються на загальному стані здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал