Чим підживити грошове дерево – якщо дотримуватись усіх інструкцій, грошове дерево може навіть зацвісти!

Ця рослина нерідко зустрічається вдома і у досвідчених квітникарів, і у новачків у цій справі. Товстянка або грошове дерево — сукулент, що полюбився багатьом з різних причин. Одні впевнені, що маленькі круглі листочки-монетки покращать фінансове становище сім’ї, інші цінують товстунку за невибагливість у догляді .

І в першому, і в другому випадку варто знати кілька хитрощів, щоб грошове дерево тішило своїм зовнішнім виглядом якнайдовше. Незважаючи на те, що доглядати за суккулентом легко, йому потрібне регулярне підживлення. Якщо дотримуватись усіх інструкцій, грошове дерево може навіть зацвісти! Давайте розбиратися, як цього досягти.

4 народні засоби для підживлення тостянки

Дріжджовий коктейльДля виготовлення вам знадобиться 1 л теплої води. У ній розчиніть 10 г свіжих дріжджів та 1 ч. л. звичайного цукру. Залишіть розчин у світлому місці на добу. Потім полийте сукулент під корінь.

Ботанічний лимонадДля цього виду підживлення вам потрібні цитрусові : 1 лимон і 2 мандарини. Зріжте шкірку із фруктів і залийте її 500 мл окропу. Дайте рідині 3 діб настоятися у темному місці. Процідіть розчин і розбавте його чистою водою в пропорції 1 : 3. Потім поливати рослина таким лимонадом.

Настій деревної золиЗалийте 1 л окропу 2 склянки золи від липової чи березової деревини. Потім заберіть рідину в темне місце на тиждень. Потім процідіть настій та використовуйте його для поливу.

Настоянка яєчної шкаралупиШкаралупу від 5 яєць подрібніть у ступці або кавомолці. Залийте 500 мл окропу. Залишіть настій на 12 діб у темному місці, потім процідіть та полийте грошове дерево. Маленький шматок яєчної шкаралупи можна помістити у верхній шар субстрату.

Засоби з азотом

Якщо ви хочете, щоб грошове дерево зацвіло, виключіть будь-які магазинні засоби з азотом . Мінеральна речовина перешкоджає появі квіткових бруньок, утворюючи лише зелені маси.

Як бачите, у народних засобах для підживлення немає нічого складного. Рекомендуємо вливати настої ввечері або в похмуру погоду, а потім розпушувати землю в горщику. Щоб засвоїти всі поживні речовини, коренева система товстуни має дихати. А у вас удома росте грошове дерево?

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал