Настоянка з гранатових шкірок вилікує багато хвороб!

Про лікувальні властивості граната вперше згадував давньогрецький лікар Гіппократ, який використовував гранатовий сік при болях у шлунку, а шкірку для лікування кишкових розладів.

Настоянка з гранатових шкірок вилікує багато хвороб!

Лікувальні властивості граната багато в чому пояснюються високим вмістом в ньому марганцю, необхідного для діяльності різних ферментів.

Ця настоянка допоможе Вам вилікувати безліч захворювань.

У скляну прогріту ємність покладіть сухі скоринки граната (12 г) і залийте склянкою окропу. Всього півгодини під блюдцем, і ліки готові.

Зверніть увагу, що дозування при різних захворюваннях сильно відрізняється! ВАЖЛИВО!

Для лікування за 5 годин від

  1. дизентерії;
  2. сальмонельозу;
  3. черевного тифу;
  4. холери;
  5. гострого апендициту – вживати водний настій так:

1. Після настоювання 25-30 хвилин випити приблизно половину рідини (півсклянки). Настій не проціджувати, настоювати далі. І знову накрити блюдцем. Якщо через 10 хвилин після цього відчули себе здоровим, значить був звичайний розлад шлунка (пронос) і воно повністю вилікувано.

2. Якщо через 10 хвилин не відчули себе краще, значить у вас або дизентерія, або сальмонельоз, або черевний тиф, або холера. Вам потрібно залишитися вдома і через 3 години допити водний настій. Процес лікування триває 3 години (з настоюванням 3,5 години), а одужання настає через 5 годин після початку лікування.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал