Домашнє вершкове масло за 15 хвилин – з магазинним не зрівняєш

Якщо ви хочете мати вдома гарантоване якісне домашнє вершкове масло, зробіть його самі. Це не лише просто, а й швидко. Багатий, чистий вершковий смак, шовковиста консистенція та жодної молекули маргаринових жирів. Це справжнє масло у всій своїй красі. Ви тільки спробуйте його!

У магазинах великий асортимент вершкового масла у продажу. Тільки от знайти серед безліч товарів дійсно домашнє вершкове масло і дійсно натуральне не дуже просто. Та й ціна такого продукту буде не маленькою. До того ж багато продуктів, які позиціонують себе як натуральні, такими не є. Вихід є – готувати вершкове масло самій. На бутерброди або в кашу, для приготування різних страв – скрізь, де використовується масло, домашнє стане вашим фаворитом.

Інгредієнти:

  • вершки 33% – 500 мл

Як приготувати вершкове масло:

Все, що нам знадобиться – це натуральні жирні вершки (від 33%). Поміщаємо вершки в миску і починаємо їх збивати міксером. Спочатку збиваємо на швидких оборотах. Через пару хвилин вершки почнуть густіти.

Ще за хвилину почне відокремлюватися жир від маслянки (пахти). У цей момент обороти міксера зменшимо, оскільки маслянка почне розбризкуватися. Продовжуємо збивати.

Жир дедалі більше відокремлюється від рідини. Нарешті, відбувся повний поділ вершків на масло та пахту.

Масло ми зберемо. У нас вийшло грам 200 з невеликою (кількість залежить від жирності вершків) масла та близько 200 мл пахти.


Домашнє вершкове масло кілька разів промиваємо в холодній (прямо-таки крижаній) воді, одночасно формуючи грудочку. Воно вже готове. Надаємо йому форму.

І кладемо на зберігання у морозилку.

Масло домашнього виготовлення готове. Використовуємо його усюди, де вам треба.

Смачного!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал