Дослідження виявили: це головний винуватець гіпертонії, діабету, ожиріння …

І це не цукор!

Дослідження виявили: це головний винуватець гіпертонії, діабету, ожиріння ...

Якщо ви регулярно не можете досить спати вночі, то у вас в організмі починається каскад біологічних змін, які можуть серйозно похитнути ваше здоров’я.

Проблема, звичайно, в тому, що багато людей навмисно нехтують хорошим сном, але просто тому, що не можуть заснути, а тому, що вони так звикли. В результаті це, на жаль, збільшує ризик розвитку серйозних хронічних захворювань.

Важко лікувати гіпертонію, пов’язану з безсонням

В дослідженні, представленому Наукової сесією Американської кардіологічної асоціації 2012 року, дослідники виявили тісний зв’язок між якістю сну і типом гіпертонії, відомої як резистентна гіпертензія, яка не реагує на типові лікарські препарати.

В результаті вчені прийшли до висновку, що сон менше семи годин на добу пов’язаний з гіпертонією у чоловіків і жінок.

Позбавлення сну, навіть часткове, впливає на ваше здоров’я і вагу

Якщо ви спите менше шести годин на добу, що визначається як «часткове позбавлення сну», то ви можете не тільки підвищити ризик високого кров’яного тиску, а й ожиріння.

Нове дослідження показало, що часткове позбавлення сну пов’язане з ожирінням і змінює засвоєння їжі, порушуючи баланс ключових гормонів, які відповідають за метаболізм і регуляцію апетиту.

Зниження чутливості до інсуліну спостерігалося серед людей, позбавлених сну. В результаті це не тільки збільшує ризик розвитку діабету, але і підвищує артеріальний тиск.

Більше 85 відсотків людей з гіпертонією можуть нормалізувати свій кров’яний тиск з деякими змінами способу життя. А також ці поради допоможуть вам знизити ризик розвитку діабету:

 1. Використовуйте вправи як ліки
  Фізична активність, безумовно, є одним з найсильніших «ліків». Особливо через здатність нормалізувати рівень цукру в крові і рівень артеріального тиску.
 2. Дотримуйтесь плану адекватного харчування, який підходить вашому тілу
  Особливо варто харчуватися свіжими овочами, сирими горіхами і насінням. А також є яйця, м’ясо, корисні жири, такі як кокосове масло і омега-3. Особливо важливо пити багато води чистої свіжої.
 3. Оптимізувати рівень вітаміну D
  Сонячне світло і вітамін D надають нормалізуючий вплив на артеріальний тиск. Дефіцит вітаміну D був пов’язаний з резистентністю до інсуліну і метаболічним синдромом.

Внесіть деякі корективи в зону сну, почніть з цього:

 • Закрийте ваші вікна щільними шторами, щоб забезпечити повну темряву.
  Навіть найменший світло в кімнаті може перервати вироблення мелатоніну з шишкоподібної залози і попередника мелатоніну: серотоніну, тим самим змінюючи цикл сну.
 • Підтримуйте температуру у вашій спальні.
  Оптимальна температура навколишнього середовища для сну досить прохолодна від 15,5 до 20 градусів за Цельсієм.
 • А також варто вимкнути всі пристрої, такі як телевізор, комп’ютер і т.д., як мінімум за годину до сну.
 • Просто почитайте книгу, поговоріть з коханою людиною, зробіть масаж стоп, дихальні вправи і т.д ..

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал