Десерт-п’ятихвилинка родом з тропіків без випічки та желатину

Привабливий зовні, ніжний рулет із яскраво вираженими тропічними нотками не залишає байдужих. Все тут до банального просто та з гарантованим результатом.

Інгредієнти:

  • печиво “Марія” (галетне) – 150 г
  • банан (в ідеалі дуже стиглий) – 1 шт
  • крем-сир – 200 г
  • кокосова стружка – 30 г
  • мед – 1 ст.л
  • дрібні мандарини (в ідеалі без кісточок) – 6 шт.

Приготування:

Подрібнюємо печиво в дрібну крихту. За відсутності блендера це легко зробити за допомогою качалки, попередньо помістивши в пакет печиво. Зручним способом подрібнюємо банан у кашку. З’єднуємо крихту з бананом і ретельно перемішуємо. Загортаємо масу в харчову плівку і відправляємо в холодильник на кілька хвилин.

Крем-сир або вершково-сир змішуємо з кокосовою стружкою та медом до однорідності.

Використовуємо плівку для розкачування бананово-пісочного шару. За потреби переносимо надлишки пластичної маси туди, де її недостатньо. У результаті необхідно отримати квадратну або прямокутну заготовку. Зверху викладаємо вершковий шар і рівномірно розподіляємо по поверхні з таким розрахунком, щоб краї залишилися не промазаними приблизно на 1-2 см.

Викладаємо очищені мандарини якомога щільніше один до одного.

Акуратно починаємо загортати рулет, прибираючи плівку в міру формування. Скориставшись цією плівкою, ущільнюємо рулет, а потім загортаємо і відправляємо в холодильник не менше ніж на 2 години.

Готовий десерт нарізаємо порційно та подаємо до столу.

Такий рулет зручний і тим, що дозволяє імпровізувати. Ніхто не завадить доповнити його подрібненими горіхами, додати ванілін і навіть какао або замінити вершковий шар сирним. У будь-якому випадку вийде поживно, смачно та оригінально.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал