Ефективні добрива для рясного плодоношення яблуні. Перша весняна підгодівля

Яблуню вирощують на всіх присадибних ділянках. Її врожай на пряму може залежати тільки від своєчасного та правильного підживлення.

Потреби яблуні рано навесні.

Відновлення сили, нарощення зеленої маси – є головними факторами для подальшого зростання яблуні. Для цього їй потрібен азот, тому перше підживлення проводять добривом в якому азоту міститься велика кількість.

Краще весняне добриво для яблуні.

Аміачна селітра.

Вона є найпопулярніше азотним добривом, яке закладають безпосередньо в ґрунт або готують з нього водний розчин.

Нормою є 40 грамів аміачної селітри на 1 м2 або стільки ж селітри на 10 літрів води на доросле дерево потрібно 30 літрів цього розчину.

Кальцієва селітра.

Підживлення кальцієвою селітрою є повноцінним для кореневої системи дерева, що може надалі позитивно позначитися на майбутньому врожаї.

Розведіть 25 грамів у 10 літрах води та витрачайте на одне дерево 25-35 літрів цього розчину. Проводити таку підгодівлю потрібно поки не розпустилися бруньки на дереві.

Перегній.

Він є відмінним природним джерелом азоту, але його вносять сухим.  Для цього розкидають по стовбуровому колу дерева, потім загрібають землею. На одне доросле дерево яблуні йде відер 5 перегною та рясно поливають зверху простою водою.

 Компост.

Він такий же корисний як й перегній, його також вносять сухим. Для цього відступають від стовбура дерева на 30 см й розкладають компост по периметру крони дерева, потім перекопують землю на пів лопати та рясно поливають зверху водою. На одну рослину йде відер 4-5 натурального добрива.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна виростити здоровий сад з щедрим та смачним урожаєм, якого вистачить до наступної весни!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал