Ефективні натуральні засоби від пігментних плям і освітлення шкіри! Не повірите, але це працює

Крім питних настоїв для очищення організму і запобігання старіння, існують натуральні засоби для відновлення шкіри.Ефективні натуральні засоби від пігментних плям і освітлення шкіри! Не повірите, але це працює

Розглянемо 5 ефективних засобів.

1. Ромашка

Ромашці вдається надати більш відпочилий вигляд, що ідеально підходить для втомленої шкіри. Заваріть і покладіть в холодильник, а потім нанесіть на обличчя, як якщо б це був тонік для обличчя. Залиште на пару хвилин і промийте водою.

2. Хвощ

Приготуйте настій з польового хвоща і нанесіть його ваткою, до повного поглинання. Ефекти цієї рослини виявляються перш за все у виробництві колагену який надають шкірі гладкість і еластичність.

Наприклад, відвар з хвоща може замінити тонік.

3. Солодка

Це особливо хороший союзник проти плям, які з’являються на шкірі. Спробуйте вмивати обличчя щоночі з милом з екстрактом солодки. Залиште на дві хвилини і змийте холодною водою. Результати приголомшливі.

4. Йогурт

Застосовуйте раз в тиждень домашню маску з натурального йогурту (1 столова ложка), меду (1 чайна ложка), пивних дріжджів (1 чайна ложка) і лимона (10-12 крапель соку). Добре перемішайте інгредієнти в мисці і розподіліть маску по всій широкій (крім області навколо очей), шиї і декольте. Залиште на шкірі на 20 хвилин і видаліть теплою водою.

5. Апельсин

Вітамін С також допомагає підтримувати сяйво шкіри, а також є відмінним антиоксидантом. Ви можете наносити його прямо на обличчя, створюючи власну маску, змішуючи молоко, мед і апельсиновий сік. Але, якщо у вас дуже суха шкіра, не зловживайте цією пастою.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал