Гарні способи вирощування герані. Буйно квітне цілий рік

Кімнатна герань є багаторічною рослиною. Виявляється, вона може добре переносити холодну погоду. Її можна вирощувати в приміщенні, а також в літній час висаджувати на клумбу.

Способи вирощування герані:

Герань сіють насінням, переваги способу:

  • Можуть з’являтися нові сорти;
  • Передає свої властивості від маточної рослини до дочірньої;
  • Відганяє багато пагінців.

Недоліки:

  • Погана схожість насіння;
  • Дуже важко в догляді за сіянцями;
  • Довго росте.

Посів:

В плоску ємність покладіть завтовшки 5 см змішаний з перлітом ґрунт у пропорції 1:3. Проберіть борозни, за допомогою пінцету розкладіть насіння, присипте його ґрунтом, злегка притисніть та полийте теплою водою. Накрийте ємність плівкою та поставте над батареєю на підвіконня.

Як тільки зійдуть сіянці, плівку можна зняти. Наступним періодом потрібно буде підтримувати температурний режим, вологість повітря та полив.

Зацвісти рослина зможе тільки через 90 днів.

Герань садять живцями.

Весною проводять розмноження герані за допомогою живців. Це простий та досить вдалий спосіб.

Посадка:

Гострим ножем чи секатором, знезаражений спиртовим розчином, відокремте живці, з трьома й більше листками від стебла. Зріз живця підсушіть, а потім поставте у коренеутворювач.

Пластикові стаканчики наповніть дренажем, а зверху готовим субстратом чи змішаною землею з городу, в яку додайте перегній, пісок та дерну у однакових  пропорціях. Пролийте субстрат окропом або рожевим розчином марганцівки та посадіть на глибину 2-4 см під кутом 450 живці.

За таким способом герань може зацвісти ще влітку.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал