Гіпертонія: 10 потужних союзників і 8 найлютіших ворогів

Якщо ви хочете позбутися від високого тиску, то варто звернути увагу на ці рекомендації!

Гіпертонія або підвищений артеріальний тиск може призвести до серйозного пошкодження артерій і зменшення кровотоку через тіло, примушуючи серце працювати на межі своїх можливостей.

Гіпертонія: 10 потужних союзників і 8 найлютіших ворогів

Харчування при гіпертонії може дати безліч переваг. Існують спеціальні продукти, що дозволяють стримувати рівень кров’яного тиску і значно поліпшити якість життя.

Продукти для зниження кров’яного тиску

Банан

Вживання двох бананів в день може знизити рівень артеріального тиску приблизно на 10%. А також вони містять велику кількість калію і клітковини.

Сир Рікотта

Він ідеальний, тому що в ньому не тільки мало натрію, він допомагає регулювати рівень цукру в крові і вироблення ангіотензину, який блокує артерію.

Лук і часник

Є найбільш рекомендованими продуктами для зниження тиску, тому що вони є вазодилататорами. Ці овочі покращують кровообіг, а також очищають артерії і допомагають боротися з поганим холестерином.

Вода

Гідратація грає ключову роль в зниженні високого кров’яного тиску. Рекомендується пити не менше 8 склянок води в день.

Какао

Піднімає серотонін, який, в свою чергу, піклується про артерії, зберігаючи їх в чистоті. Це ідеальний засіб від стресу.

Огірок

Містить близько 442 мг калію. Якщо в організмі є дефіцит цього мінералу, то він починає утримувати натрій. В результаті симптоми гіпертонії можуть виникати через затримку рідини.

Оливкова олія

Це здоровий жир, багатий вільними радикалами, який постійно інактивує оксид азоту, речовина з судинорозширювальним ефектом. Рекомендується від 2 до 3 столових ложок в день з салатами і білками.

Буряк

Приготовлений ​​чи сирий ідеально підходить для зниження кров’яного тиску. Рекомендується щодня додавати її в смузі і салати. Буряк допомагає поглинанню поживних речовин в крові, створюючи захисний щит в кровотоці в артеріях.

Лимон

Допомагає розширити кровоносні судини, роблячи їх більш гнучкими, щоб кров могла вільно циркулювати.

Заборонені продукти, яких слід уникати, особливо, якщо ви схильні до високого кров’яного тиску

Кухонна сіль

Це основна причина гіпертонії. А також це сприяє збільшенню ваги. Замініть її гімалайської сіллю.

Солодощі

Рафінований цукор шкідливий для здоров’я. Вони забивають артеріальну порожнину і змушують серце качати кров. А також збільшується ризик страждати від діабету.

Консервована їжа

Консерванти і натрій можуть привести до дисбалансу в складі крові, викликаючи підвищений тиск.

Кофеїн

Напої, такі як кава або газовані напої з кофеїном, безпосередньо впливають на підвищення кров’яного тиску. Рекомендується замінити їх трав’яним чаєм.

Ліки

Є ліки, що сприяють підвищенню артеріального тиску. Спеціаліст повинен вивчити, які ліки підходять вам відповідно до клінічної карти.

Хліб і випічка

Оброблене борошно містить натрій і насичені жири, які, коли засвоюються організмом, підвищують кров’яний тиск. Проблема ще гірше, коли вони вживаються щодня.

Маргарин

Концентрація жиру може вплинути на здоров’я артерій, перешкоджаючи проходженню крові. А також ці речовини уповільнюють обмін речовин, тому що пацієнт може набирати вагу.

Алкоголь

Надлишок алкоголю може не тільки підвищити тиск, а й обтяжувати організм порожніми калоріями, які можуть бути шкідливі для метаболізму.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал