Готую поки чайник закипає: торт «Медовик» без нагрівання меду і без соди

1ce9fcdf4a3513e75ae68ffcd162d99c

Приготувати торт медовик без нагрівання меду і без додавання соди, дивимося на результат.

Інгредієнти:

  • яйця — 4 шт
  • цукор — 60 г
  • сіль — дрібка
  • мед — 140 г
  • борошно — 180 г

просочення:

  • мед — 1 ст.л
  • окріп — 3-4 ст.л

крем:

  • сметана 25% — 700 г
  • цукрова пудра — 2-3 ст.л
  • мед — 1-2 ст.л

Спосіб приготування:

У глибоку миску вбиваємо яйця, всипаємо щіпку солі і збиваємо міксером до пишної піни.

ff157768b2f45d9d71142fd385863418

Всипаємо цукор і збиваємо на високій швидкості до пишної світлої маси.

2303e7662e1b668a62b3d2edc6428587

У збиту яєчну масу вливаємо мед і ще раз перемішати

fe528022e3ec1f0c106ddd3a30e5f640

Через сито просіюємо борошно в кілька етапів і швидко перемішуємо тісто вінчиком.

16c5a3fd3a88bd35c9f098b543b38a80

Переливаємо тісто на заздалегідь підготовлений деко застелений пергаментним папером, рівномірно розподілити за формою.

7500ccc244c0fda3a006dd13e688687b

Відправляємо в розігріту духовку до 180 градусів і випікаємо 15-20 хвилин.

Підготуємо просочення, в миску виливаємо 1 столову ложку меду і 3-4 столові ложки окропу, перемішати.

fe3a419abdf084431a738a989df75d4a

Готовий бісквіт дістаємо з форми, перекладаємо на решітку і даємо повністю охолонути.

cdd0f6af4a41b774319c67c746b2cebe

Приготуємо крем, в миску викладаємо сметану, всипаємо цукрову пудру і мед, збити міксером до однорідної маси ( 2-3 хвилини ).

90466d5c3357a3e46450108f6afbacf4

Медовий бісквіт ділимо на 3 частини ( але я раджу кожну частину розділити ще на 2, разом вийде 6 частин ).

2a3576068a3ec4f3f94e3a89892c7244

Збираємо торт, викладаємо бісквіт на тарілку, просочуємо медовим сиропом і промазуємо добре сметанним кремом.

52724a68eccb01f377d31308aef5440f

Так проробляємо до самого верху.

fc90b124279757aa92c904d42a1e0fff

Верх присипаємо дрібною крихтою з обрізків медового бісквіта.

dd7a9ce79ca6296ce49d7826a793cf42

Готовий торт можемо відразу нарізати і подавати до чаю.

8671fab77c05e15207853be819037375

Торт вийшов смачний, медові коржі без соди м’які і повітряні і я б замість 3 частин розділила на 6, так як після просочення вони набухають і збільшуються в розмірі. Всім рекомендую спробувати приготувати цей торт.

Не забудьте поставити Лайк і поділитися в соцмережах! Дякуємо!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал