Імбирне обгортання рятує від живота і боків за 1 ніч!

Це обгортання всього за одну ніч позбавить від не бажаного животика. Малорухливий спосіб життя і неправильне харчування безсумнівно позначаються на фігурі – з’являються зайві кілограми. Кожен з тих, хто зіткнувся з проблемою зайвої ваги, знає, що позбудеться від нього складно.

Існує максимально ефективний метод, що сприяє зменшенню зайвої ваги і спалювання жиру. Цей метод ніяк не пов’язаний ні з голодуванням, ні з тренуваннями. Даний метод здатний подарувати за короткий термін.

Також прискорює процес втрати зайвої ваги, він складається з імбирного обгортання, споживання великої кількості води, наявність збалансованого харчування і оптимальної кількості сну для підтримки організму.

Імбирне обгортання досить просто проводити в домашніх умовах. Необхідні інгредієнти для складу – корінь імбиру, натертий на тертці, або ж порошок імбиру і лосьйон для тіла. Також буде необхідно використовувати рушник, поліетиленову плівку і гумку.

Рушник необхідно замочити у воді кімнатної температури або трохи тепліше, і обернути їм всі області, які хотілося б скорегувати. Залишити рушник потрібно на 5 хвилин – це допоможе відкриттю всіх пір. Слід змішати імбир з лосьйоном для тіла, після зняття рушнику нанести отриману суміш на розпарені місця. Поліетиленовою плівкою дані місця також потрібно буде обернути і використовувати гумку для фіксації.

Для того, щоб дане обгортання мала велику ефективність, варто залишити такий компрес мінімум на 6 годин, а краще на всю ніч. Можливо, на самому початку процедури буде відчуватися поколювання, що говорить про активну роботу імбиру.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал