Чому, коли немає часу ні на що, я катаю в руках простий олівець або ручку – просто, щоб зберігати здоров’я
Чи знайома така ситуація, як відсутність часу – навіть з ранку немає можливості зробити улюблену зарядку або гімнастику, а це збиває і подальший настрій нею займатися?
Але ось 2-3 хвилини протягом дня я думаю виділити можна, просто щоб покатати олівець в долонях – це хороший варіант, якщо ви звикли приділяти час рукам – масажувати, розтирати – до речі багато таких варіантів входять в Східні гімнастики.
Давайте подивимося навіщо варто катати в руках олівець чи ручку, ну і на що її можна замінити, і яка від цього користь здоров’ю!
- Вважають, що багато гімнастики або самомасажу для рук прийшли до нас з Китаю, той же Ніші рекомендував розтирати і крутити в руках волоський горіх, на жаль з волоськими горіхами у нас трішки напружено, так як їх потрібно спочатку знайти, а потім купити – мені наприклад просто лінь це робити і я вважаю за краще, що простіше.
- Навіщо Ніші рекомендував це робити – ну по-перше, на долонях безліч БАТ і меридіан (енергетичних каналів), які є відбитками наших систем всередині, а протягом дня ми практично не приділяємо рукам уваги – особливо, якщо з ранку у вас не в планах тибетська або японська гімнастика, до масажистів же йти дорого – погодьтеся, ну не кожен може собі це дозволити, та й часу немає наприклад, ну і по-друге катання чогось в руках розвиває моторику і пам’ять.
- Волоський горіх можна замінити і на Су-джок – не сперечаюся, але носити його з собою не будеш, тому я спокійно замінила його на олівець або ручку, головне, щоб у неї були межі.
- В цілому катати між долонями олівець/ручку можна коли завгодно – є час – взяли прокатали хвилини дві, після цього можна просто взяти олівець вказівним і великим пальцем і прокатати його пальцями окремо, потім змінити вказівний палець на середній і також розтерти в пальцях предмет і т. д. проходимся по всіх пальцях рук.
- Це добре знімає стрес, за рахунок того, що ви крутите в руках предмет, а грані на олівці легко масажують внутрішню поверхню долоні, що в свою чергу підвищує активність і навіть покращує травлення – і вам не потрібно окремо приділяти увагу кожному пальцю на руці або окремій точці.
- Головне катати олівець так, щоб він заходив ще й на пальці рук, можна зміщувати його вниз на область зап’ястя.
- До того ж окремим плюсом для себе я знайшла – мерзнути долоні перестали, а це для мене вічна проблема – навіть в спеку вони у мене холодні – і взагалі мало, що могло це виправити – я маю на увазі на довгий час, а не на короткий термін. Ну і з даним методом японську техніку Джин шин Джитсу можна на якийсь час відкласти.
Даний метод зовсім не новий, але про прості речі ми забуваємо, тому якщо ви виділили собі хвилину або просто займіться своїми руками. Є ще час покрутіть зап’ястями – це також дає непоганий ефект.